Lamsvlees met pruimen en zoete aardappels

Avondeten & hoofdgerechten Stoofschotels Tajine

Maak favoriet 6
Delen: Pinterest
Lamsvlees met pruimen en zoete aardappels, AI-gegenereerde illustratie

Lamsvlees met pruimen en zoete aardappels is een gerecht uit de Afrikaanse keuken. Je maakt het in ongeveer 180 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: lamsvlees, plantaardige olie en cm gemberwortel.

  • Bereidingstijd 180 minuten
  • Aantal personen 4
  • Moeilijkheid Pittig
  • Keuken
  • Herkomst

Direct naar recept ↓ Beoordeel dit recept ★

Misschien ook lekker

Op zoek naar een gerecht dat altijd scoort? Lamsvlees met pruimen en zoete aardappels is je antwoord. Met lamsvlees en plantaardige olie krijgt dit gerecht meteen karakter. Klaar in 3 uur, goed voor 4 personen. Hieronder vind je alle ingrediënten en de bereiding op een rij.

Ingrediënten

  • 500 gram lamsvlees
  • 2 eetlepels plantaardige olie
  • 1/2 theelepel koenjit
  • 2 cm gemberwortel
  • flinke theelepel kaneelpoeder
  • vers gemalen zwarte peper
  • 1 geraspte ui
  • 1 ui in plakken
  • boter
  • rundvlees bouillon
  • 12 gedroogde pruimen
  • 2 zoete aardappelen
  • 2 eetlepels honing
  • 1 citroen
  • verse munt

Bereidingswijze

  1. zie video

Bron: yebocreations.nl

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel personen is Lamsvlees met pruimen en zoete aardappels?

Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.

Hoe lang duurt het om Lamsvlees met pruimen en zoete aardappels te maken?

Reken op ongeveer 180 minuten bereidingstijd.

Uit welke keuken komt Lamsvlees met pruimen en zoete aardappels?

Lamsvlees met pruimen en zoete aardappels hoort bij de Afrikaanse keuken.

Heb je dit recept gemaakt?

Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Beoordeel dit recept

3 reacties

Laat een reactie achter

Reageren kan met een gratis account, zodat andere thuiskoks weten van wie de tip komt.

Maak een gratis account Al lid? Log in via dezelfde knop, zonder wachtwoord.

Elke week nieuwe recepten in je mailbox?

1× per week de lekkerste nieuwe en seizoensrecepten. Gratis, en je bent in goed gezelschap: ruim 14.000 thuiskoks lezen mee.

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.