Boeuf Moreno van Lambert is een gerecht uit de Europese keuken. Je maakt het in ongeveer 30 minuten, genoeg voor 4 personen.
Misschien ook lekker
Boeuf Moreno van Lambert brengt een vleugje van de Europese keuken op je bord. Rond gesnipperde groene bouw je een gerecht met volop smaak. Zin gekregen? Volg de stappen hieronder en zet ‘m op tafel.
Ingrediënten
- 3 el.boter
- 2 el.bloem
- 3.5 dl.vleesbouillon (blokje)
- 2 el.fijngehakte peterselie
- 2 el.fijngehakte bieslook
- 100 gr.champignons in plakjes
- 2 el.ontpitte en in stukjes gesneden zwarte olijven
- 1 kleine gesnipperde groene paprika
- 400 gr.gebraden rosbief
- (in dunne plakjes gesneden)
- 1 1/4 dl.zure room
- 2 el.cognac
- peper,zout
Benodigdheden
- Steelpan
Bereidingswijze
- Maak eerst de roux:
- smelt 2 el.boter in een steelpan en roer de bloem erdoor.Voeg aan deze bloem al roerend de vleesbouillon toe en blijf roeren tot het een dikke gladde saus is geworden.Laat dit een paar min.op een laag pitje doorkoken en roer van het vuur af de peterselie en de bieslook erdoor.Verhit in een koekepan de rest van de boter.fruit de plakjes champignons en e stukjes paprika aan en warm de plakjes rosbief even mee.Leg het mengsel op de bodem van een schaal.roer de zure room en de cognac door de saus en voeg indien nodig peper en of zout toe.Warm de roux even door en verdeel deze over het vleesmengsel.Dien het meteen op.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Boeuf Moreno van Lambert?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Boeuf Moreno van Lambert te maken?
Reken op ongeveer 30 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Boeuf Moreno van Lambert?
Boeuf Moreno van Lambert hoort bij de Europese keuken.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Hallo Lambert dit lijkt me een heerlijk recept,ik ga het in het weekend uitproberen.Heb je in het Caribisch gebied nog nieuwe recepten opgedaan?Groetjes Marijke