Hapje : scampi met amaretto

Borrelhapjes & tapas

Maak favoriet 11
Delen: Pinterest
Hapje : scampi met amaretto

Hapje : scampi met amaretto is een gerecht uit de Belgische keuken. Je maakt het in ongeveer 5 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: scampi's, seafood rub viskruiden en een scheutje amaretto.

  • Bereidingstijd 5 minuten
  • Aantal personen 4
  • Moeilijkheid Makkelijk
  • Keuken
  • Herkomst

Direct naar recept ↓ Beoordeel dit recept ★

Misschien ook lekker

Hapje : scampi met amaretto is precies het soort hapje waarmee je gasten inpalmt. Met scampi's en seafood rub krijgt dit voorgerecht meteen karakter. Zin gekregen? Volg de stappen hieronder en zet ‘m op tafel.

Ingrediënten

  • 4 scampi's
  • seafood rub (oil & vinegar ) viskruiden
  • een scheutje amaretto
  • tuinkers
  • bladpeterselie
  • 1 snoeptomaatje
  • appelsien balsamico

Bereidingswijze

  1. Scampi's pellen tot aan de staart.
  2. Scampi's goed kruiden, gaar aanbakken in een beetje olijfolie een scheutje amaretto erover gieten.
  3. Laat afkoelen, dresseer alles op bordje .
  4. Koel serveren.

Bron: Derbyke & Elmo

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel personen is Hapje : scampi met amaretto?

Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.

Hoe lang duurt het om Hapje : scampi met amaretto te maken?

Reken op ongeveer 5 minuten bereidingstijd.

Uit welke keuken komt Hapje : scampi met amaretto?

Hapje : scampi met amaretto hoort bij de Belgische keuken.

Heb je dit recept gemaakt?

Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Beoordeel dit recept

2 reacties

  1. Fijn om dat te horen dank je, en het fijne van een hapjes feest is alles staat zo goed als voorbereid dus je kan mee feesten:).
    Wat ik fijn vind van de foto’s even op klikken en je ziet ze in ware grootte dan heb je toch een beter idee hoe het er uit ziet. Groetjes van ons 3 tjes :);):p

  2. Nou Hilde, ik heb al je hapjes bij mijn favorieten gevoegd. Mijn volgend feestje wordt een tapasfeestje. Die kleine hapjes vind ik nog het leukste om te bereiden (en op te eten):);):D

Laat een reactie achter

Reageren kan met een gratis account, zodat andere thuiskoks weten van wie de tip komt.

Maak een gratis account Al lid? Log in via dezelfde knop, zonder wachtwoord.

Heb je dit gemaakt? Je foto komt bij het recept te staan.

Elke week nieuwe recepten in je mailbox?

1× per week de lekkerste nieuwe en seizoensrecepten. Gratis, en je bent in goed gezelschap: ruim 14.000 thuiskoks lezen mee.

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.