Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

8 januari 2017

7 januari 2017

anna reageerde op Tabbouleh

“Beste Jan, Ik heb het één en ander toegevoegd wat betreft de keukens en landen. Prettig weekend verder. Groetjes, Anna.”

deuxchapeaux reageerde op RIJST : Kokosrijst

“Beste Barbara, Wellicht is het je even ontgaan, maar onder "Benodigdheden" staat : oven op 100 graden Celsius. Jan A.”

Barbara Metz reageerde op RIJST : Kokosrijst

“Dank voor al je mooie recepten! Ben nog steeds fan van je, maar kan door fysieke bedoening niet meer zo intensief koken zoals voorheen; even wel CHAPEAU ! Nu ff een vraag: hoe warm moet de oven zijn om de…”

6 januari 2017

5 januari 2017

4 januari 2017

3 januari 2017

2 januari 2017

A.Huisen reageerde op Langzaam Gaar Geroosterde Lamsschouder

“Het recept van de Lamsschouder lijkt niet compleet: In de bereiding wordt gesproken over kappertjes en wijn, deze twee vind ik niet terug in ingrediënten. Beetje moeilijk koken zo vind U ook niet ?. En dan nog niets gezegd over…”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.