Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

18 juli 2018

anna reageerde op Ui, ei en tomaat

“Ja, Erwin. Ook recepten die eenvoudig zijn, zijn welkom op KookJij. Het hoeft niet altijd culinair te zijn, de eenvoud maakt het vaak leuk voor de gebruikers om deze recepten te proberen. Vaak gaat het ook om jeugdherinneringen die onze…”

17 juli 2018

erwin reageerde op Ui, ei en tomaat

“Onvoorstelbaar...…………………………………… en dit is echt een kooksite”

11 juli 2018

10 juli 2018

Ria van Essen reageerde op Ui, ei en tomaat

“ga dat maken in de vakantie”

9 juli 2018

Mandy reageerde op Tajine gevuld met heerlijkheden

“Ik ben op zoek naar een recept voor een tajinne uit de oven. Ik heb helaas een tajinne die alleen in de oven kan en niet op het fornuis mag. Kun je me hierbij helpen? Zou zo graag een keer…”

8 juli 2018

6 juli 2018

2 juli 2018

Chantal reageerde op Mosterdsoep (zeer snelle)

“Wil deze soep ook binnenkort maken, makkelijk. Heb al meer soeprecepten verzameld, staan zoveel koolhydraatarme soeprecepten op interest.”

1 juli 2018

HarryLohr reageerde op Mosterdsoep (zeer snelle)

“Deze binnenkort maar eens proberen, heb eerder geprobeerd om mosterdsoep te maken, maar dit was niet echt een succes.”

30 juni 2018

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.