Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

2 februari 2012

anna reageerde op Thaise noedelsoep met groenten en garnalen

“Hallo "Dorus", Bij de pagina recepten hebben wij ook een rubriek "kookvideo's", misschien leuk om je filmpjes daar ook te plaatsen? Ziet er goed en smakelijk uit! Groetjes, Anna. KookJij.”

apu reageerde op Gehaktbal met ei in bladerdeeg

“Heb het uitgeprobeerd om er kleine balletjes van te maken met in ieder balletje een klein stukje ei, maar doordat je kracht moet zetten met balletjes draaien vermengt het eigeel zich met het gehakt, wat je wel kan doen als…”

apu reageerde op Gehaktbal met ei in bladerdeeg

“dan kan je beter het ei weglaten en er mini saucijzenbroodjes van maken evt met een beetje curry in het bladerdeeg:):p”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.