Soep om van te smullen is een gerecht uit de Belgische keuken. Je maakt het in ongeveer 30 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: tuinkruiden bouillon, look en ajuin.
Er gaat weinig boven een dampende kom Soep om van te smullen op een gewone doordeweekse dag. Met tuinkruiden bouillon, look en ajuin krijgt dit soepje meteen karakter. Reken op zo'n 30 minuten en je verwent er 4 personen mee. Benieuwd hoe je het maakt? Je leest het hieronder stap voor stap.
Ingrediënten
- 2 liter tuinkruiden bouillon
- 4 teentjes look
- 1 ajuin
- 2 aardappelen
- 2 wortelen
- 2 tomaten
- een stuk pompoen
- halve kleine bloemkool
- peper
- een soeplepel groene pesto
- een handvol peterselie
- boter
Bereidingswijze
- Snij de groenten grof , stoof deze aan in boter voeg peterselie , pesto , peper en de fijn gesneden look toe . Tuinkruiden bouillon toevoegen en zachtjes laten pruttelen. Mix de soep , serveer zeer warm en werk af met gehakte peterselie.
Bron: Derbyke & Elmo
Heb je dit gemaakt?
Laat het weten — het komt in je kooklogboek te staan.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Soep om van te smullen?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Soep om van te smullen te maken?
Reken op ongeveer 30 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Soep om van te smullen?
Soep om van te smullen hoort bij de Belgische keuken.

Nog geen reacties
Heb je dit gemaakt of heb je een vraag? Wees de eerste die reageert.