Speciale gebakken ham is een gerecht uit de Hollandse keuken. Je maakt het in ongeveer 5 minuten, genoeg voor 1 personen. Belangrijkste ingrediënten: ham, bouillonpoeder en peper & zout.
Misschien ook lekker
Wow...Al mijn 2e recept! (niet dat dat veel is maar...)
Ik vind het leuk om te koken en als ik honger heb en zin in koken maak ik dit. Of als ik niet weet wat ik op mijn brood zal doen.
-Anne-
Ingrediënten
- olie
- 1 plakje ham
- snufje bouillonpoeder
- peper & zout
- geraspte kaas
- basilicum
Bereidingswijze
- Zet de pan op een half-hoog vuurtje. Doe er een beetje olie in. Leg het plakje ham er in. Wacht eventjes, totdat de ham echt begint te bakken, als dat zo is zet je het vuur laag. Dan kan je beginnen met het kruiden van de ham. Strooi er het bouillonpoeder en de zout en peper overheen. Dat kun je doen zoals jij het lekker vindt. als je daar mee klaar bent laat je hem nog heel even staan zodat de kruiden kunnen intrekken. Daarna draai je hem met de spatel om. Die kruidt je weer net als de andere kant. Als je daar mee klaar bent strooi je er de geraspte kaas overheen. Als die is gesmolten zet je het vuur uit en is hij klaar.
- Je kunt hem op brood eten maar ook gewoon los.
- Smakelijk eten!
Wow…Al mijn 2e recept! (niet dat dat veel is maar…)
Ik vind het leuk om te koken en als ik honger heb en zin in koken maak ik dit. Of als ik niet weet wat ik op mijn brood zal doen.
-Anne-
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Speciale gebakken ham?
Dit recept is voor 1 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Speciale gebakken ham te maken?
Reken op ongeveer 5 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Speciale gebakken ham?
Speciale gebakken ham hoort bij de Hollandse keuken.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Hoi Anne,
Vanmiddag het stokbrood gemaakt heerlijk ga deze zeker proberen lijkt me erg lekker ook voor ’s avonds met een cracker.
Keep going.
Groeten Willemien:p:p
Dat lijkt me best lekker, Anne. Ga zo door.;):p
Bewerken