Fijnproever kokkereld : ziet er goed uit is een gerecht uit de Belgische keuken. Je maakt het in ongeveer 10 minuten, genoeg voor 1 personen. Belangrijkste ingrediënten: sneetje zonnebloembrood, kastanje champignons en camembert 2 schijfjes.
Fijnproever kokkereld : ziet er goed uit staat in een handomdraai op tafel. Sneetje zonnebloembrood en geitenkaasje ingedraaid spelen hier de hoofdrol. In zo'n 10 minuten staat het op tafel, genoeg voor 1 persoon. Pak je pannen erbij en ga aan de slag.
Ingrediënten
- 1 sneetje zonnebloembrood
- 1 geitenkaasje ingedraaid in gerookt spek
- 3 kastanje champignons
- camembert 2 schijfjes
- enkele zongedroogde tomaten
- oregano
- balsamico dressing
- peterselie
Bereidingswijze
- Boterham licht roosteren onder grill. Beleg met camembert kruiden met oregano, champignons het geitenkaasje erop en de zongedroogde tomaten. Terug onder de grill tot de kaas begint te smelten. Serveer met enkele blaadjes sla, balsamico dressing en peterselie.
Bron: Fijnproever & Derbyke & Elmo
Heb je dit gemaakt?
Laat het weten — het komt in je kooklogboek te staan.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Fijnproever kokkereld : ziet er goed uit?
Dit recept is voor 1 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Fijnproever kokkereld : ziet er goed uit te maken?
Reken op ongeveer 10 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Fijnproever kokkereld : ziet er goed uit?
Fijnproever kokkereld : ziet er goed uit hoort bij de Belgische keuken.

Nog geen reacties
Heb je dit gemaakt of heb je een vraag? Wees de eerste die reageert.