Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

5 februari 2018

4 februari 2018

rihanna reageerde op Glazuur

“get is een perfect recept we hadden geen glazuur voor mijn mama verjaardag dus heb ik dat gemaakt”

3 februari 2018

1 februari 2018

Harry Abels reageerde op Konijn op zijn Vlaams

“Ik heb zojuist op de markt een heerlijk keuntje met pruimen gegeten waarvij deze receptuur volledig navoekbaar en te proeven was, zoals een goed gemaskte hachee maar dan met slechts 1ajuin, heerlijk”

28 januari 2018

mieke santegoets pellikaan reageerde op Balkenbrij

“HEERLIJK dit recept , mijn moeder en oma maakten het zo ook ga deze week maken”

26 januari 2018

Jolanda reageerde op Hete kip (heerlijk pittig gerecht)

“Heerlijk! Ik heb er ook een blikje tomatenblokjes, gember en een teentje knoflook aan toegevoegd. Echt super lekker!”

24 januari 2018

23 januari 2018

22 januari 2018

20 januari 2018

erwin reageerde op Marokkaanse tomatensalade

“Zowel rode wijnazijn als Spaanse peper horen hier nie in thuis...”

19 januari 2018

fogel reageerde op Gevulde eieren op 10 verschillende variaties

“Ik mis toch echt in de reacties en het recept de zeer fijn geprakte zilveruitjes en augurk voor de frissigheid. Bestrooien met weinig paprikapoeder.”

fogel reageerde op Crabcocktail

“Heerlijk was het, goed recept!”

18 januari 2018

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.