Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

23 mei 2011

poelman cindy reageerde op Aardbeien milkshake

“Ik vind ook milkshake lekker hé.”

anna reageerde op Dolmas

“Hoi Ayse, Even een vraagje: wij hebben zelf een druivenplant in de tuin. Hoe moet ik deze bladeren voorbereiden om er Dolmas van te kunnen maken? Alvast bedankt;) Groetjes, Anna. KookJij.”

anja reageerde op Zoete spareribs marinade en saus

“Wat word er bedoeld met 1,5 kopje chillisaus? Is dit ander half kopje of 1 vijfde van een kopje? Het lijkt mij een lekker recept en ga dit zeker uit proberen. Hopelijk krijg ik te horen hoeveel chillisaus ik moet…”

LIesbeth reageerde op Rumtaart

“Is het ook mogelijk dat je de rum vervangt door bv. Tia Maria of een andere koffielikeur en moet die ook vermengd worden met water?”

Robert reageerde op zalm-tomatensaus

“Een heel lekker recept! Merci!”

liske reageerde op Bigos (Pools koolgerecht)

“Kijk eens op Bigos.nl, daar vind je diverse heerlijke Poolse recepten! (waaronder ook verschillende bigos-recepten)”

22 mei 2011

derbyke reageerde op Kalfsragout

“Hallo Bert , even kijken bij ... kookverhaal groetjes van ons 3 :);):p”

Bert reageerde op Kalfsragout

“Wat is chapelure?”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.