Knoflooksaus is een beproefd recept van KookJij. Je maakt het in ongeveer 2 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: halve gesnipperde ui, volle mayonaise en magere kwark.
- Bereidingstijd 2 minuten
- Aantal personen 4
- Moeilijkheid Makkelijk
- Herkomst Onbekend
Weinig tijd, veel smaak: dat is Knoflooksaus in het kort. De combinatie van gesnipperde, volle mayonaise en magere kwark maakt het verschil. Klaar in zo'n 2 minuten, goed voor 4 personen.
Ingrediënten
Voor
4
personen
- 1 halve gesnipperde ui
- 5 eetlepels volle mayonaise
- 2 eetlepels magere kwark
- 1 eetlepel vloeibare honing
- 5 teentjes knoflook
- 1 halve theelepel sherry of veux
- 1 theelepel aromat (geel)
- 1 eetlepel dille
Bereidingswijze
- Schep de mayo in de kom en voeg er de knoflook aan toe vervolgens de rest van de ingredienten toevoegen en vlak voor je het bereid voeg je de kwark toe (dit i.v.m het dunner worden
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Knoflooksaus?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Knoflooksaus te maken?
Reken op ongeveer 2 minuten bereidingstijd.

Heb al diverse knoflooksauzen gemaakt en vaak mis ik smaak, maar deze is wel erg lekker, ik ga ‘m volgende week in een grote hoeveelheid maken voor een bbq, zoonlief wordt 16 jaar, zal ik best wat complimenten over krijgen.