Ragout van hoevekip en Noordzeegarnaal, tuinboontjes en cantharellen

Avondeten & hoofdgerechten Kip & gevogelte

Delen: Pinterest
Ragout van hoevekip en Noordzeegarnaal, tuinboontjes en cantharellen, AI-gegenereerde illustratie

Ragout van hoevekip en Noordzeegarnaal, tuinboontjes en cantharellen is een gerecht uit de Belgische keuken. Je maakt het in ongeveer 40 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: hoevekip, ongepelde Noordzeegarnalen en selder.

  • Bereidingstijd 40 minuten
  • Aantal personen 4
  • Moeilijkheid Gemiddeld
  • Keuken
  • Herkomst

Direct naar recept ↓ Beoordeel dit recept ★ Laat een reactie achter ✎

Misschien ook lekker

Met Ragout van hoevekip en Noordzeegarnaal, tuinboontjes en cantharellen zet je moeiteloos iets lekkers op tafel. Alles draait om hoevekip, ongepelde Noordzeegarnalen en selder. Zin gekregen? Volg de stappen hieronder en zet ‘m op tafel.

Ingrediënten

  • 1 hoevekip
  • 500 g ongepelde Noordzeegarnalen
  • 1 selder
  • 2 wortelen
  • 1 ui
  • peterselie
  • kruiden
  • 100 g tuinbonen
  • 100 g cantharellen (paddenstoelen)
  • 1 bot basilicum
  • boter
  • 1 glas room
  • peper en zout

Bereidingswijze

  1. Verdeel de selder, wortelen, ajuin en peterselie in stukken en doe ze met wat water, peper en zout in een kookpot. Breng aan de kook.
  2. Leg de kip erbij en kook 20 minuten. Neem de kip daarna uit de pot en laat afkoelen.
  3. Pluk het kippenvlees los en verdeel het in dikke, gelijke stukken.
  4. Giet het kookvocht door een zeef. Breng een deel ervan aan de kook en gaar daarin de tuinbonen.
  5. Kook het overige vocht in tot een derde. Roer er een paar klontjes boter en de opgeklopte room door.
  6. Doe de cantharellen na het bakken in een beetje boter bij de saus.
  7. Schik de stukken kip op de borden met de tuinbonen erbovenop. Strooi er de garnalen over en schep er de saus bij. Enkele blaadjes basilicum maken het af.

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel personen is Ragout van hoevekip en Noordzeegarnaal, tuinboontjes en cantharellen?

Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.

Hoe lang duurt het om Ragout van hoevekip en Noordzeegarnaal, tuinboontjes en cantharellen te maken?

Reken op ongeveer 40 minuten bereidingstijd.

Uit welke keuken komt Ragout van hoevekip en Noordzeegarnaal, tuinboontjes en cantharellen?

Ragout van hoevekip en Noordzeegarnaal, tuinboontjes en cantharellen hoort bij de Belgische keuken.

Heb je dit recept gemaakt?

Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Beoordeel dit recept

Nog geen reacties

Heb je dit gemaakt of heb je een vraag? Wees de eerste die reageert.

Laat een reactie achter

Reageren kan met een gratis account, zodat andere thuiskoks weten van wie de tip komt.

Maak een gratis account Al lid? Log in via dezelfde knop, zonder wachtwoord.

Heb je dit gemaakt? Je foto komt bij het recept te staan.

Elke week nieuwe recepten in je mailbox?

1× per week de lekkerste nieuwe en seizoensrecepten. Gratis, en je bent in goed gezelschap: ruim 14.000 thuiskoks lezen mee.

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.