Chocolade muffins

Gebak Taarten, gebak & ijs

Delen: Facebook Pinterest

Chocolade muffins is een beproefd recept van KookJij. Je maakt het in ongeveer 35 minuten, genoeg voor 6 personen. Belangrijkste ingrediënten: fondant of melkchocolade, eieren en poedersuiker.

  • Bereidingstijd 35 minuten
  • Aantal personen 6
  • Moeilijkheid Makkelijk
  • Herkomst

Direct naar recept ↓ Beoordeel dit recept ★

Op zoek naar een baksel dat altijd scoort? Chocolade muffins is je antwoord. Alles draait om fondant en eieren. Klaar in zo'n 35 minuten, goed voor 6 personen. Lees snel verder en ontdek hoe eenvoudig het is.

Ingrediënten

  • 100 gr fondant of melkchocolade
  • 100 gr boter
  • 4 eieren
  • 150 gr poedersuiker (of 15 gr sucrose)
  • 150 gr zelfrijzende bloem
  • 60 gr cacaopoeder

Benodigdheden

  • Oven

Bereidingswijze

  1. 1. Verwarm de oven voor op 175°C.
  2. 2. Laat de chocolade en boter au bain marie smelten.
  3. 3. Roer de eieren, bloem, suiker en cacaopoeder om tot een egaal deegje. Voeg de gesmolten boter en chocolade toe en roer alles nogmaals goen om.
  4. 4. Verdeel het deeg over de ramekins of muffin tray en plaats gedurende 17 minuten in de voorverwarmde oven.
  5. 5. Haal uit en laat 10 minuten rusten voor ze uit hun vormpjes te halen.

Heb je dit gemaakt?

Laat het weten — het komt in je kooklogboek te staan.

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel personen is Chocolade muffins?

Dit recept is voor 6 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.

Hoe lang duurt het om Chocolade muffins te maken?

Reken op ongeveer 35 minuten bereidingstijd.

Beoordeel dit recept

312 reacties

  1. Het ziet er lekker uit, ik en mijn dochter gaan ze straks of morgen maken. Ik denk wel dat ze lekker zullen zijn, maar ik ga chocolade muffins maken maar ook gewone muffins.

  2. Ik heb het recept voor de hele familie gebakken, en ze vonden het heel erg lekker, maar vorig jaar heb ik het ook gebakken en toen waren ze keihard, maar nu waren ze echt superlekker!!!

  3. Dit is een heel lekker recept, we eten het graag & we gaan het voor school maken als proefwerk, wij vinden muffin’s zeer lekker d;
    groetjes de nichtjes Romy & Sharissa d:

  4. hey, ik ben Kimberley. Ik wil je graag laten weten dat ik dit recept zelf al eens heb gemaakt dat ik het ook eens voorstelde in ons optievak Stv, en dat ik zelf het recept moest meebrengen naar school. Dus; proficiat met dit recept!!!

    Met vriendelijke groeten, Kimberley!

Laat een reactie achter