Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

16 december 2012

Daan reageerde op Honingmosterdsaus

“Zelfrijzend bakmeel helpt ook om het dikker te maken ;)”

wimk reageerde op Babi pangang

“Vandaag gemaakt en met nasi geserveerd, was erg lekker. Voor de eerste keer de chinees verslagen;)”

jasmijn reageerde op Advocaatcharlotte

“Ziet er wel lekker uit heb het nog niet geproeft, hopelijk binnenkort wel.”

HarryLohr reageerde op Pittige tosti

“Drem, klopt! Maar met (Verse) pepers kan je het nog pittiger maken :) En je kan variëren met verschillende soorten pepers!”

drem reageerde op Pittige tosti

“1 boterham met sambal in smeren, altijd lekker pittig :)”

Rudy reageerde op Sla saus

“En zo makkelijk, bedankt. Klein beetje verse koriander snippers er doorheen maakt het nog smakelijker.”

flavia reageerde op Amuse van restjes en fantasie nr. 1

“Ja, dat sausje was idd lekker en pittig. Het was de saus die ik bij de blinde vinken had gemaakt. Die heb ik wel een beetje opgewarmd.:);) Voor vandaag had ik ook een gekke amuse gefantaseerd, heb er een foto…”

15 december 2012

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.