Couscous met feta,spinazie en fruit is een gerecht uit de Afrikaanse keuken. Je maakt het in ongeveer 20 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: zakken panklare spinazie en gesnipperde sjalotten.
- Bereidingstijd 20 minuten
- Aantal personen 4
- Moeilijkheid Makkelijk
- Keuken Afrikaanse
- Herkomst Marokko
- Dieet vegetarisch
Misschien ook lekker
Couscous met feta,spinazie en fruit brengt een vleugje van de Afrikaanse keuken op je bord. Zakken panklare en gesnipperde sjalotten: samen vormen ze een smaakvol geheel. Klaar in zo'n 20 minuten, goed voor 4 personen.
Ingrediënten
- 125 gr.gewelde tuttifrutti (in kleine blokjes gesneden)
- 300 gr.couscous
- 2 zakken panklare spinazie (Ã 300 gr.)
- 15 gr.fijngesneden verse koriander
- 200 gr.verbrokkelde feta
- 1 el.olijfolie
- 2 gesnipperde sjalotten
- peper,zout
Benodigdheden
- Wok
Bereidingswijze
- Roer de tuttifrutti in een grote kom door de droge couscous.Schenk er 500 ml.kokend water over.Laat de couscous 10 min.staan tot al het water is opgenomen.Verhit de olijfolie in een wok en fruit de sjalot 2 min.zachtjes.Voeg de spinazie in gedeelte toe en laat deze op een hoog vuur al omscheppend slinken.Ga door tot al het vocht verdampt is.Meng de couscous met de koriander en de helft van de feta en breng deze op smaak met peper en zout.Serveer de couscousmengsel met de spinazie ernaast over vier borden en strooi de rest van de feta over het gerecht.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Couscous met feta,spinazie en fruit?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Couscous met feta,spinazie en fruit te maken?
Reken op ongeveer 20 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Couscous met feta,spinazie en fruit?
Couscous met feta,spinazie en fruit hoort bij de Afrikaanse keuken.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

tuttifrutti is allerlei soorten fruit in een blik met sap;)
Lekker kruidig! Toprecept!:p
Dit is gedroogd fruit bijv.abrikozen,pruimen, perziken.
Dat lijkt mij wel iets lekker, alleen zijn sommige producten voor ons Belgen niet altijd duidelijk. Zoals hier bij tuttifrutti , weet niet wat dat is