Wraptortilla ’s met kaapse kerrie is een gerecht uit de Afrikaanse keuken. Je maakt het in ongeveer 20 minuten, genoeg voor 2 personen. Belangrijkste ingrediënten: olie naar keuze, gewassen spinazie en dikke teen knoflook.
- Bereidingstijd 20 minuten
- Aantal personen 2
- Moeilijkheid Gemiddeld
- Keuken Afrikaanse
- Herkomst Zuid-Afrika
Misschien ook lekker
Zin in iets uit de Afrikaanse keuken? Met Wraptortilla ’s met kaapse kerrie haal je die smaken zó bij jou thuis. Alles draait om ui en gewassen spinazie. Klaar in zo'n 20 minuten, goed voor 2 personen. Volg de stappen hieronder en zet ‘m op tafel.
Ingrediënten
- 1 ui
- olie naar keuze
- 1 zak gewassen spinazie
- (300 g, vers)
- 1 dikke teen knoflook
- 3 eetlepels rozijnen
- 4 eieren
- 2 eetlepels volle melk
- of room
- 6 eetlepels Kaapse kerriesaus*
- 2 tarwetortilla's (eventueel rode tomatentortilla's)
- 2 eetlepels pijnboompitjes of
- amandelschaafsel
- 100 g blokjes feta
- 4 eetlepels yoghurt
Benodigdheden
- Wok
- Braadpan
Bereidingswijze
- Snipper de ui. Verhit in een wok of braadpan 2 eetlepels olie en roerbak de uisnippers 3 minuten. Schep de spinazie erop en roerbak tot deze is geslonken. Knijp de knoflook boven de spinazie uit, schep de rozijnen erbij en stoof de spinazie 3-4 minuten. Klop de eieren los met melk of room en 2 eetlepels Kaapse kerriesaus. Bak hiervan 2 dunne omeletten. Leg op elke tortilla een omelet. Verdeel de spinazie gelijkmatig over de bovenste helft van de tortilla's. Verdeel de pijnboompitjes en blokjes feta over de spinazie. Sla de onderkant over de vulling, vouw de zijkanten naar boven toe. Verdun 4 eetlepels Kaapse kerriesaus met de yoghurt en serveer dit als sausje bij de wraps.
Bron: wereldwinkel
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Wraptortilla ’s met kaapse kerrie?
Dit recept is voor 2 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Wraptortilla ’s met kaapse kerrie te maken?
Reken op ongeveer 20 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Wraptortilla ’s met kaapse kerrie?
Wraptortilla ’s met kaapse kerrie hoort bij de Afrikaanse keuken.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Dank je, Liske.
Groetjes,
Anna
KookJij.
Marijke zal het ons niet meer kunnen vertellen, maar toevallig zag ik “Fair trade:Kaapse kerriesaus” in de wereldwinkel… Zoals de bron al vermeldt.
Bij de Kaapse kerriesaus staat een * de uitleg is echter niet te vinden!:o