Tagliatelle met zeevruchten is een gerecht uit de Europese keuken. Je maakt het in ongeveer 30 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: uien, knoflook en blikken gepelde tomaten.
Misschien ook lekker
Met Tagliatelle met zeevruchten zet je moeiteloos iets lekkers op tafel. Uien en knoflook spelen hier de hoofdrol. In zo'n 30 minuten staat het op tafel, genoeg voor 4 personen. Zin gekregen? Volg de stappen hieronder en zet ‘m op tafel.
Ingrediënten
- 400 gr.groene en witte tagliatelle
- 2 uien
- 1 teentje knoflook
- 2 blikken gepelde tomaten (Ã 400 gram)
- 1 el.balsamicoazijn
- 1 tl.suiker
- 240 gr.zwarte olijvenplakjes
- 300 gr.fruits de mer (zeevruchten)
- peper en zout
Benodigdheden
- Braadpan
Bereidingswijze
- Tagliatelle volgens de verpakking bereiden.Uien en knoflook pellen en snipperen.In een braadpan de olie verhitten en de uien en knoflook 5 min.zachtjes laten bakken.Dan de gepelde tomaten,azijn,suiker en 2/3 van de olijven toevoegen en alles 5 min.op hoog vuur laten inkoken.Dan de fruit de mer erdoor roeren en nog 1 min.laten doorverwarmen.Breng het op smaak met peper en zout.de tagliatelle over vier borden verdelen ,de tomatensaus erover schenken en met de rest van de olijven garneren.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Tagliatelle met zeevruchten?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Tagliatelle met zeevruchten te maken?
Reken op ongeveer 30 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Tagliatelle met zeevruchten?
Tagliatelle met zeevruchten hoort bij de Europese keuken.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

:)Lambert kan het ook met witte sauc op basis van vis bouillon cube
Beste Lambert de tagliatelle vanavond gemaakt hij was heerlijk. Heb jij ook recepten van de fijne keuken?
Groetjes Marijke