Boudin noir met appeltjes:

Hoofdgerechten Vlees

Delen: Facebook Pinterest

Boudin noir met appeltjes: is een gerecht uit de Europese keuken. Je maakt het in ongeveer 30 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: zoete appels en bruine suiker.

  • Bereidingstijd 30 minuten
  • Aantal personen 4
  • Moeilijkheid Makkelijk
  • Keuken
  • Herkomst

Direct naar recept ↓ Beoordeel dit recept ★

Boudin noir met appeltjes: brengt een vleugje van de Europese keuken op je bord. Met boudins noirs, zoete appels en bruine suiker krijgt dit gerecht meteen karakter. Reken op zo'n 30 minuten en je verwent er 4 personen mee. Benieuwd hoe je het maakt? Je leest het hieronder stap voor stap.

Ingrediënten

  • 2 boudins noirs of bloedworsten
  • 2 zoete appels
  • 25 gram boter
  • 1 tl bruine suiker

Benodigdheden

  • Braadpan

Bereidingswijze

  1. Snijd de boudin noir in plakjes van 1 cm dik.
  2. Schil de appels en verwijder het klokhuis, snijd in vieren en snijd dan in dikke schijven.
  3. Verwarm de boter in een braadpan en bak de plakjes boudin noir aan beide kanten tot ze bruin en goed warm zijn.
  4. Haal ze uit de pan en houd warm.
  5. Bak de appels in dezelfde pan op een hoog vuur, en bestrooi ze met bruine suiker om ze te laten karameliseren.
  6. Als de schijfjes aan beide kanten mooi ruin zijn, leg ze dan op een bord en schik de boudin noir erbovenop.
  7. Serveer met gebakken aardappelen.

Bron: Onbekend

Heb je dit gemaakt?

Laat het weten — het komt in je kooklogboek te staan.

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel personen is Boudin noir met appeltjes:?

Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.

Hoe lang duurt het om Boudin noir met appeltjes: te maken?

Reken op ongeveer 30 minuten bereidingstijd.

Uit welke keuken komt Boudin noir met appeltjes:?

Boudin noir met appeltjes: hoort bij de Europese keuken.

Beoordeel dit recept

5 reacties

  1. Franse tak van mijn Fam. Pocheerde de worst in zijn geheel met laurierbladen en kruidnagels op 70 graden in de oven voor ongeveer 20 minuten. Echt honderd keer beter dan bakken!

  2. Hallo Wil:
    In ’t Limburgse zijn best nog wel wat goeie slagers te vinden, die nog zelf bloedworst maken, dus effe naar ’t Limburgse komen.
    adresjes genoeg, wil ze wel een keer mailen.
    wel in de herfst:);)
    m.v.g. Bert Allers

Laat een reactie achter