Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

16 mei 2024

15 mei 2024

14 mei 2024

Wilmie reageerde op Ovenschotel met rode spitskool en studentenhaver

“Hoi Monique, ik kwam de rode spitskool ook maar toevallig een keertje tegen want je ziet ze niet zo vaak. Je kunt eventueel ook gewone spitskool of rode kool gebruiken in dit recept. En inderdaad met dit weer maar liever…”

13 mei 2024

11 mei 2024

Moniquek1 reageerde op Ouderwetse Hachee

“Las al dat je recept groot succes is, maak het ook wel eens ,maar niet zo meer als vroeger. Nu i met dit weer niet als het weer kouder is, wat eet jij voor groente erbij”

HarryLohr reageerde op Koude pastasalade

“Beetje (te) late reactie, maar je zou bijvoorbeeld gerookte kip of hamblokjes toe kunnen voegen.”

9 mei 2024

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.