Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

3 april 2012

geabruining reageerde op Perfect gebakken aardappeltjes

“Ik las bij Flavia:)dat ze bij haar gerecht http://www.kookjij.nl/recept-aubergine-burgers-met-ricotta-en-mozzarella dat ze deze aardappeltjes er bij had gedaan. Jummie.....wat lekker!!! Deze aardappeltjes staan dus nu ook bij mij bij de favorieten. Ik weet dat m'n familie hier ook erg blij van…”

Christina reageerde op Soto Ayam (indonesische kippensoep)

“Ik zie dat er veel vragen worden gesteld maar niemand krijgt een reactie , wat heb je er dan aan als je via deze site iets vraagt. Ik wil ook graag iets weten , maar stel de vraag maar niet…”

anna reageerde op Preisoep met aardappel en kervel

“Beste Dorus, Op de plaats waar normaal de foto van het recept staat, kun je eventueel ook een videofilmpje toevoegen. Dit ter info;) Kookgroetjes, Anna KookJij.”

yvonnehijdra reageerde op Dip van aubergine

“Dit gerecht heet Babachnouch en is een dipsaus uit het midden-oosten en nrd. afrika. Het is heerlijk.”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.