Vakantie: dagschotel in france varkenshaasje een natuursausje met spruiten, mais en aardappelen is een gerecht uit de Europese keuken. Je maakt het in ongeveer 20 minuten, genoeg voor 2 personen. Belangrijkste ingrediënten: varkenshaasje, spruiten en klein blikje mais.
Misschien ook lekker
Klik op foto om te vergroten. Daar waar ik verblijf vermeld ik het land van herkomst.
Ingrediënten
- 400 gr varkenshaasje
- 300 gr spruiten
- 1 klein blikje mais
- 1/2 ajuin
- 4 aardappelen
- +/- 100 ml vleesbouillon
- peper
- zout
- muskaatnoot
- boter
Bereidingswijze
- Aardappelen in blokjes gesneden beetgaar koken in licht gezouten water. Spruiten beetgaar koken, afgieten laat boter smelten in een pan stoof de ajuin in blokjes gesneden aan voeg mais en spruiten toe goed kruiden. Aan ene kant van de pan de aardappelen mee opwarmen. Vlees rosé aanbakken in boter (houd warm) voeg de bouillon in de pan van het vlees bind de saus met gebonden bloem en boter. Serveer zeer warm.
Klik op foto om te vergroten. Daar waar ik verblijf vermeld ik het land van herkomst.
Bron: Derbyke, Elmo & Blondy
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Vakantie: dagschotel in france varkenshaasje een natuursausje met spruiten, mais en aardappelen?
Dit recept is voor 2 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Vakantie: dagschotel in france varkenshaasje een natuursausje met spruiten, mais en aardappelen te maken?
Reken op ongeveer 20 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Vakantie: dagschotel in france varkenshaasje een natuursausje met spruiten, mais en aardappelen?
Vakantie: dagschotel in france varkenshaasje een natuursausje met spruiten, mais en aardappelen hoort bij de Europese keuken.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Mmmm…….