Spinaziepoffertjes is een beproefd recept van KookJij. Je maakt het in ongeveer 30 minuten. Belangrijkste ingrediënten: Iglo gehakte spinazie, zelfrijzend bakmeel en eieren.
- Bereidingstijd 30 minuten
- Moeilijkheid Makkelijk
- Herkomst Onbekend
Misschien ook lekker
Spinaziepoffertjes is zo'n gerecht dat je keer op keer wilt maken. De combinatie van Iglo gehakte, melk en zelfrijzend bakmeel maakt het verschil. Reken op zo'n 30 minuten in de keuken. Pak je pannen erbij en ga aan de slag.
Ingrediënten
- 450 g Iglo gehakte spinazie
- melk
- 300 g zelfrijzend bakmeel
- 1 tl zout
- 3 eieren
- 75 g boter
- 150 g geraspte kaas
Benodigdheden
- Keukenmachine
Bereidingswijze
- Laat de spinazie ontdooien en druk hetvocht eruit[vang het op].Pureer de spinazie in de keukenmachine.Doe de spinazie met het vocht in een maatbeker en vul het aan met melk tot 4 dl.
- Meng in een kom het bakmeel en het zout door elkaar.Voeg al roerende de spinaziemelk toe en klop er één voor één de eieren door.Roer de helft van de kaas door het beslag.
- Verhit de poffertjespan en vet hem in met boter.Schenk wat bbeslag in de holtes van de pan en bak de poffertjes in ca. 7 minuten gaar. Keer ze als de bovenkant bijna droog is.
- Serveer de poffertjes met de rest van de kaas.[evt. een klontje boter erbij]
Veelgestelde vragen
Hoe lang duurt het om Spinaziepoffertjes te maken?
Reken op ongeveer 30 minuten bereidingstijd.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Nog geen reacties
Heb je dit gemaakt of heb je een vraag? Wees de eerste die reageert.
Heb je dit gemaakt? Je foto komt bij het recept te staan.