Taco Dip

Avondeten & hoofdgerechten Borrelhapjes & tapas Tapas

Delen: Pinterest
Taco Dip, AI-gegenereerde illustratie

Taco Dip is een gerecht uit de Amerikaanse keuken. Je maakt het in ongeveer 20 minuten, genoeg voor 6 personen. Belangrijkste ingrediënten: taco chips nacho cheese en tomaat.

  • Bereidingstijd 20 minuten
  • Aantal personen 6
  • Moeilijkheid Makkelijk
  • Keuken
  • Herkomst

Direct naar recept ↓ Beoordeel dit recept ★ Laat een reactie achter ✎

Misschien ook lekker

Dit recept maakte mijn tante in Canada op feestjes of op een warme zomeravond als snack ik maak het al jaren en iedereen vraagt meteen het recept als ze het geproeft hebben dat zegt genoeg.

Ingrediënten

  • 200.gr.roomkaas naturel (light mag ook)
  • 2.5.dl salsa saus uit een fles
  • zak taco chips nacho cheese
  • 1 tomaat ,4 blaadjes ijsbergsla 1 groene paprika
  • 1 ui ,geraspte kaas.

Bereidingswijze

  1. Meng de roomkaas met de salsa smeer dit uit op de schaal bestrooi dit met:een laagje fijngesneden sla,
  2. Gesnipperde ui,paprika en tomaat (deze ontdoen van het binnenste vocht)als laatste bestrooien met geraspte pittige kaas een rand van chips langs het kaasmengsel leggen of de chips er apart bij doen

Dit recept maakte mijn tante in Canada op feestjes of op een warme zomeravond als snack ik maak het al jaren en iedereen vraagt meteen het recept als ze het geproeft hebben dat zegt genoeg.

Bron: Corrie van Schijndel -Canada

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel personen is Taco Dip?

Dit recept is voor 6 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.

Hoe lang duurt het om Taco Dip te maken?

Reken op ongeveer 20 minuten bereidingstijd.

Uit welke keuken komt Taco Dip?

Taco Dip hoort bij de Amerikaanse keuken.

Heb je dit recept gemaakt?

Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Beoordeel dit recept

5 reacties

  1. ik heb nog meer van die lekkere dippers zal ze er ook opzetten lekker voor zomers buiten met een wijntje of biertje:p

  2. Dit wil ik eens gaan maken als snack tijdens een voetbalwedstrijd op TV. Lijkt me heerlijk. Groetjes, Tania 🙂

Laat een reactie achter

Reageren kan met een gratis account, zodat andere thuiskoks weten van wie de tip komt.

Maak een gratis account Al lid? Log in via dezelfde knop, zonder wachtwoord.

Heb je dit gemaakt? Je foto komt bij het recept te staan.

Elke week nieuwe recepten in je mailbox?

1× per week de lekkerste nieuwe en seizoensrecepten. Gratis, en je bent in goed gezelschap: ruim 14.000 thuiskoks lezen mee.

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.