Snelle pizza met gehakt is een gerecht uit de Balkan keuken. Je maakt het in ongeveer 20 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: uien, rundergehakt en tomaten blokjes.
Kinderen vinden dit een heerlijk recept.
Ingrediënten
Voor
4
personen
- 2 el. olijfolie
- 2 uien
- 300 gr rundergehakt
- 1 blik tomaten blokjes
- 1 tl. paprikapoeder
- 8 wraps (tortilla's)
- ijsbergsla
- komkommer
- knoflooksaus
- sambal oelek
- peper en zout
Benodigdheden
- Oven
Bereidingswijze
- Oven voor verwarmen op 225 graden.
- 1 ui snipperen en 1 ui in halve ringen snijden. IJsbergsla in reepjes en komkommer in plakjes snijden.
- Gesnipperde ui fruiten en gehakt rul bakken, tomaten blokjes toevoegen. Het geheel kruiden met paprika, peper en zout.
- Wraps bestrijken met sambal (voor de liefhebber) dan een flinke lepel gehaktsaus erover verdelen. In de oven op een rooster met bakpapier bekleed 2 min. bakken.
- Beleg hierna de Turkse pizza met ijsbergsla, komkommer, ui ringen en knoflooksaus en rol dan de pizza op.
Kinderen vinden dit een heerlijk recept.
Bron: onbekend
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Snelle pizza met gehakt?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Snelle pizza met gehakt te maken?
Reken op ongeveer 20 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Snelle pizza met gehakt?
Snelle pizza met gehakt hoort bij de Balkan keuken.

Liske je hebt gelijk maar ik schep de prut met een schuimspaan uit de pan, dit was ik vergeten te vermelden.
Wat er overblijft kun in de vriezen voor spaghettisaus.
Met zetmeel erdoor wordt het wel een zware saus.:p
Ik zou de tomatenblokjes iets laten uitlekken in een fijne zeef, zo wordt de saus minder nat. Of je kunt hem een beetje binden met wat aardappelzetmeel(eerst mengen met wat water!)
lijkt me heel erg lekker en eenvoudig klaar te maken:p:p:p