Pasta met basilicumsaus is een gerecht uit de Europese keuken. Je maakt het in ongeveer 30 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: basilicumblaadjes, knoflook en basilicum voor de garnering.
Zin in iets uit de Europese keuken? Met Pasta met basilicumsaus haal je die smaken zó bij jou thuis. Basilicumblaadjes en knoflook spelen hier de hoofdrol. Reken op zo'n 30 minuten en je verwent er 4 personen mee. Hieronder vind je alle ingrediënten en de bereiding op een rij.
Ingrediënten
- 450 gr.fusilli
- 20 basilicumblaadjes
- 1 teentje knoflook
- 2 el.parmezaanse kaas
- 50 ml.olijfolie
- 25 gr.boter
- takjes basilicum voor de garnering
- peper,zout
Benodigdheden
- Keukenmachine
Bereidingswijze
- Kook de past in kokend water met zout.Giet deze af en laat ze uitlekken.Pureer de basilicumblaadjes en de knoflook in een keukenmachine.Voeg de parmezaanse kaas toe en blijf het pureren.Schep het basilicummengsel in een schaal en voeg er olijfolie toe.Doe de gekookte pasta en de boter in een pan en roer alles goed door elkaar.Zet de pan op het vuur en voeg de basilicummengsel toe en schep alles goed door elkaar en breng het geheel op smaak met peper en zout.Verwarm het mengsel goed warm.Garneer het met basilicum.
- Serveer er en gemengde salade en een sneetje ciabatta bij.
Heb je dit gemaakt?
Laat het weten — het komt in je kooklogboek te staan.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Pasta met basilicumsaus?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Pasta met basilicumsaus te maken?
Reken op ongeveer 30 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Pasta met basilicumsaus?
Pasta met basilicumsaus hoort bij de Europese keuken.





brandaris:de ingredienten zijn voor een pesto,dit is een pasta met pesto,tomaat is daar niet lekker in!;)
ik kom even terug voor Beppie,ja je kunt de kaas weg laten,hier voor sambal gebruiken op smaak kan ook of wat anders er bij in doen.:p
Kan ik de basilicumsaus eventueel ook zonder kaas maken want ik heb 2 eters die absoluut geen kaas lusten of heb je eventueel een anders sausrecept voor bij de fusilie of tagliatelli, ik wil die serveren met zalm met pesto en parmaham uit de oven
ja nog een keer lambert kom ik terug op jou recept.ik mis de tomaten die brengen de smaak aan de Spaghetti:p
dit recept zal wel lekker wezen alleen de fusilli wat dat is weet ik niet,lambert