Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

26 februari 2021

25 februari 2021

23 februari 2021

22 februari 2021

bafke reageerde op Smeuïge forel- en zalmmousse, afgewerkt met dille

“Hallo Erwin, ik stuur er een foto bij zoals het bij mij onder een recept staat wat ik wil posten. Het lukt me niet om de foto bij het recept te krijgen terwijl het met al mijn recepten gewoon goed…”

21 februari 2021

20 februari 2021

Petra reageerde op Spekkoek

“Eerste laag alken op onder vuur en bak je zo verder ofverander je de warmte bron in onder en boven warmte?”

19 februari 2021

derbyke reageerde op Hoofdgerecht valentijn

“Hallo Els, je hebt drie mogelijkheden, video/ foto & Instagram foto en Pinterest foto gewoon op de eerste klikken en dan kom je in je bibliotheek van je foto’s. Hopelijk lukt het nu groetjes Hilde”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.