Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

12 april 2015

anna reageerde op Olijvensoep

“Ik had ook even mijn bedenkingen, maar het is een zalig soepie! ;-)”

derbyke reageerde op Olijvensoep

“Jij houd van speciale specialiteiten maar deze soep is wel echt apart en speciaal. Wij eten graag olijven maar in een soep ??? toch proberen waard ;-)”

11 april 2015

9 april 2015

marja keppel reageerde op Balkenbrij

“Heerlijk ouserwetse balkenbrij met rood rommelkruid. Wij kunnen het nog krijgen bij de keurslager in Geldermalsen! De orginele kun je niet meer krijgen omdat deze een bepaalt stofje had wat nu niet meer mag worden gebruikt. Maar hij smaakt en…”

HarryLohr reageerde op Grog met rum en honing

“De reden dat je geen citroensap moet gebruiken in de variant met melk.... De melk gaat anders schiften.”

floriaan mathysen gerst reageerde op Orgasme van chocolade

“heerlijk!! Floriaan Mathysen Gerst”

8 april 2015

Willie Merks reageerde op Gevulde eieren op 10 verschillende variaties

“Eieren koken, daarna pellen, halveren. Eigeel eruit halen, eigeel in een kom samen met een eetlepel mayonaise, curry, mosterd, zout, peper en een gesneden uitje. Dit alles samen kneden totdat het een lekkere massa is, dan met een spuitzak in…”

tommeke reageerde op Prei met worst

“Graag gedaan Lydia, en ja, variatie op een recept is altijd leuk!!”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.