Tortellini met supersnelle walnoot – mascarpone saus is een gerecht uit de Europese keuken. Je maakt het in ongeveer 30 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: tortellini, gesnipperde ui en fijn gehakte knoflook.
Tortellini met supersnelle walnoot – mascarpone saus is zo'n gerecht dat je keer op keer wilt maken. Met tortellini en gesnipperde krijgt dit gerecht meteen karakter. In zo'n 30 minuten staat het op tafel, genoeg voor 4 personen. Zin gekregen? Volg de stappen hieronder en zet ‘m op tafel.
Ingrediënten
- 500 g tortellini
- 1 gesnipperde ui
- 2 teentjes fijn gehakte knoflook
- 100 g walnoten
- 2 el olie
- 250 g mascarpone
- 50 g geraspte Parmezaanse kaas
- 1 klein bosje fijngehakte peterselie
- naar smaak peper - zout
Benodigdheden
- Keukenmachine
- Koekenpan
Bereidingswijze
- Rooster de walnoten ca. 2 min in een droge koekenpan. Houd 3 of 4 noten achter voor garnering en maal de rest fijn in een vijzel of keukenmachine. Meng de mascarpone met de geraspte Parmezaanse kaas. Kook de tortellini gaar in kokend water met wat zout.
- Verhit de olie in een pan en fruit de ui tot hij zacht maar niet bruin is, ongeveer 5 min. Voeg de knoflook en mascarpone toe. Laat dit langzaam smelten en doe dan de fijngemalen walnoten erbij. Breng op smaak met zout, peper, en eventueel wat citroensap.
- Voeg de tortellini aan de saus toe en roer de gehakte peterselie erdoor. Garneer met de hele walnoten en wat Parmezaanse kaas.
- Smaakt erg lekker met een gegrild stukje vlees en groene salade.
Bron: Njam.tv
Heb je dit gemaakt?
Laat het weten — het komt in je kooklogboek te staan.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Tortellini met supersnelle walnoot – mascarpone saus?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Tortellini met supersnelle walnoot – mascarpone saus te maken?
Reken op ongeveer 30 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Tortellini met supersnelle walnoot – mascarpone saus?
Tortellini met supersnelle walnoot – mascarpone saus hoort bij de Europese keuken.






Nog geen reacties
Heb je dit gemaakt of heb je een vraag? Wees de eerste die reageert.