Groene kruidenrisotto met gebakken geitenkaas is een gerecht uit de Europese keuken. Je maakt het in ongeveer 45 minuten, genoeg voor 2 personen. Belangrijkste ingrediënten: eetl, witte wijn en citroensap.
Groene kruidenrisotto met gebakken geitenkaas is zo'n gerecht dat je keer op keer wilt maken. Met eetl en witte wijn krijgt dit gerecht meteen karakter. Reken op zo'n 45 minuten en je verwent er 2 personen mee. Benieuwd hoe je het maakt? Je leest het hieronder stap voor stap.
Ingrediënten
- 200 gr.risottorijst
- 1 eetl.boter
- 1 glas witte wijn
- water
- citroensap
- 1 takje rozemarijn
- 2 takjes tijm
- 1 citroen
- peterselie
- oregano
- 3 eetl.grof broodkruim
- 2 verse geitenkaasjes
- olijfolie
- peper
- zout
Benodigdheden
- Koekenpan
- Rasp
Bereidingswijze
- Fruit de rijst in de helft van de boter.Doe er wat wijn en citroensap bij en laat dit zachtjes koken.Hak de rozemarijn,tijm fijn en doe dit bij de rijst.Rasp de gewassen citroen voor de helft.Voeg al roerend wat water en wijn aan de zacht kokende rijst toe.Doe de citroenrasp en de boter erbij.Proef of er nog zout naar smaak bij moet.Hak de perterselie en oregano fijn en meng dit met de broodkruim met wat peper en zout.Snijd de geitenkaasjes doormiden en druk de helften stevig in de broodkruim.Bak de kaasjes snel in een warme koekenpan met olijfolie bruin en zacht.Serveer dit samen.
Bron: Lambert
Heb je dit gemaakt?
Laat het weten — het komt in je kooklogboek te staan.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Groene kruidenrisotto met gebakken geitenkaas?
Dit recept is voor 2 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Groene kruidenrisotto met gebakken geitenkaas te maken?
Reken op ongeveer 45 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Groene kruidenrisotto met gebakken geitenkaas?
Groene kruidenrisotto met gebakken geitenkaas hoort bij de Europese keuken.



Geachte,
Het zal wel lekker zijn ook,maar wij doen hetzelfde met olijfolie.
Maar in boter zal dat ook wel lekker
zijn.
Groeten
zeg maar gewoon Lambert hoor meneer klinkt zo gelijk oud (ben wel 40) maar zie er jonger uit
Meneer,
Dat moet echt lekker zijn.Dat zullen wij
eens maken.
Yves Chantal Andrea Dimitri