Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

5 april 2013

tommeke reageerde op Broccoli à la Selma

“Het leuke is dat men met pasta 1001 recepten kan maken. Dit is ook weer zo een simpel maar o zo lekker recept. Groetjes Jeannine”

jos reageerde op Pompoensoep met knolselder

“Met dat currypoeder erbij is het een heerlijke cremesoepje en vlug klaar.”

slaatje reageerde op IJsbergsla met uitjes

“Ik denk dat ze hier, in Nederland, bosuitjes of lenteuitjes worden genoemd. Groetjes Gerda :p:p:p”

derbyke reageerde op IJsbergsla met uitjes

“Hallo Irmgard, jonge uien zijn eerstejaars plantuien, kleine uitjes van 8–21 mm doorsnede. Groetjes Hilde Kookjij.nl”

apu reageerde op Lahmacun = Turkse pizza

“@amanda: de kunst hierin is heel simpel, als het deeg in de oven hard word, dek iedere lahmachun af met een keukendoek of bakpapier als ze uit de oven komen, maar zorg dat het luchtdicht is afgesloten (dit kan ook…”

Irmgard Segerink reageerde op IJsbergsla met uitjes

“Hallo, wat versta je onder jonge uien? Bedoel je wat kleinere uitjes?”

4 april 2013

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.