Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

3 maart 2013

Harry reageerde op Snijden van vlees en groenten

“Ik weet dat het kijken van filmpjes alleen niet genoeg is, het is inderdaad een kwestie van doen en leren. Het snijden gaat mij wel aardig goed af, maar ik kom er ook niet altijd ongeschonden af. Zo nu en…”

derbyke reageerde op Hasselback-aardappeltjes

“Hallo fam, als je op de foto klikt word hij vergroot. Na goed boenen van de aardappel kan je hem bakken in schil. Groetjes Hilde Kookjij”

2 maart 2013

elle reageerde op Eiersalade

“Lekker en snel gemaakt :p zo handig als je niks lekkers in huis hebt en dan een lekkere eiersalade maakt, heerlijk:p:p”

fijnproever reageerde op Kip Jalfrezi

“Ja meerdere gerechten kan je op verschillende sites terugvinden. Het belangrijkste is dat het gesmaakt heeft;):D:D”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.