Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

3 april 2012

anna reageerde op Preisoep met aardappel en kervel

“Beste Dorus, Op de plaats waar normaal de foto van het recept staat, kun je eventueel ook een videofilmpje toevoegen. Dit ter info;) Kookgroetjes, Anna KookJij.”

yvonnehijdra reageerde op Dip van aubergine

“Dit gerecht heet Babachnouch en is een dipsaus uit het midden-oosten en nrd. afrika. Het is heerlijk.”

bertal reageerde op Stoemp van spruiten met hertenbiefstuk

“Erwin, Jij bent niet de enige, inderdaad maar ook weer niet origineel wat recepten betreft. Ook nog veel kookgenot.:);)m.v.g. Bert”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.