Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

27 juli 2013

kesarani reageerde op Gehakttaart met tandoori en appel

“Ik heb het meerdere malen gemaakt en SUPERRRR. Mijn zoon is er helemaal weg van. Morgen ga ik de inhoud ieder geval gebruiken voor flapjes. Ben benieuwd. :)”

derbyke reageerde op Kip op het bierblik ★★★★★

“Ga het zeker ook eens proberen, raar zicht maar het is de smaak die het doet :);):p”

26 juli 2013

leo reageerde op Radisson

“Hoi Rob, bedoel je pattisonplanten/pompoen, http://www.allegrow.be/nl/patisson-312.htm groet leo”

anna reageerde op Kip op het bierblik

“Heerlijk! Wij hebben dat pas nog gegeten;):D Een aanrader is om de kip zo'n 20 minuten voor te koken. En dan ongeveer 45 minuten (ligt ook een beetje aan het gewicht) op de BBQ. Een super mals kippetje!;):D”

alkien reageerde op Speksaus

“Hoi, ja zou ik ook wel willen weten, waar gebruik je het voor. En wat voor type bonen gebruik je voor het bonennat????? Groetjes Alkien”

Elle&bel reageerde op Speksaus

“Hoi Gerard, waar gebruik jij deze saus voor? Mvg, Ellebel”

Elle&bel reageerde op Soubisesaus

“Hoi Gerard, waar kan deze saus zoal voor worden gebruikt? Lijk mij lekker, mvg, Ellebel:p:p”

25 juli 2013

24 juli 2013

23 juli 2013

22 juli 2013

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.