Avocadosalade met walnoot is een gerecht uit de Europese keuken. Je maakt het in ongeveer 20 minuten, genoeg voor 4 personen. Belangrijkste ingrediënten: Dijonmosterd, knoflookazijn en zonnebloemolie.
Misschien ook lekker
Avocadosalade met walnoot is zo'n gerecht dat je keer op keer wilt maken. Alles draait om Dijonmosterd en knoflookazijn. Lees snel verder en ontdek hoe eenvoudig het is.
Ingrediënten
- 1 theelepel Dijonmosterd
- 2 eetlepels knoflookazijn
- 3 eetlepels zonnebloemolie
- 3 eetlepels walnotenolie
- versgemalen peper en zout
- 2 rijpe avocado's
- 50 gr. walnoten (in stukjes gebroken)
- citroensap
- 2 vleestomaten
- 100 gr. roquettesla (rucola)
Bereidingswijze
- Roer voor de vinaigrette de mosterd met de azijn glad en voeg al roerend beide soorten olie toe; breng de vinaigrette op smaak met peper en zout. Halveer de avocado's en verwijder de pitten. Trek de schil van de halve avocado's en snijd het vruchtvlees in schijfjes; besprenkel ze direct met citroensap. Snijd de tomaten overlangs doormidden en snijd de helften in dunne plakken. Verdeel de roquettesla over vier borden en leg de tomaten en avocado's dakpansgewijs op de sla. Strooi er de stukjes walnoot over en sprenkel de vinaigrette erover.
Een heerlijk fris voor- of bijgerecht.
Bron: Vriendin
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Avocadosalade met walnoot?
Dit recept is voor 4 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Avocadosalade met walnoot te maken?
Reken op ongeveer 20 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Avocadosalade met walnoot?
Avocadosalade met walnoot hoort bij de Europese keuken.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Nog geen reacties
Heb je dit gemaakt of heb je een vraag? Wees de eerste die reageert.
Heb je dit gemaakt? Je foto komt bij het recept te staan.