Rijsttaart – recept voor de microgolfoven is een gerecht uit de Belgische keuken. Je maakt het in ongeveer 15 minuten, genoeg voor 6 personen. Belangrijkste ingrediënten: witte suiker, eieren en rijst met vanille.
Misschien ook lekker
Werd eens toegelicht op een Tupperware party die een vriendin van me bijwoonde. Ik vond het een ware trouvaille en was blij mijn microgolf nu ook hiervoor eens te kunnen aanwenden.
Ingrediënten
- 3 el bloem
- 3 el witte suiker
- 2 eieren
- 1 blik rijst met vanille (Boss)
- 4 el karamelsaus
Bereidingswijze
- Klop de eieren met de bloem en de suiker. Meng er de rijst met vanille door. Doe in een microgolfkom het rijstmengsel en de karamelsaus. Laat zonder deksel gedurende 9 minuten garen op 750 watt. (Warm). Opdienen met extra karamelsaus en/of bruine suiker.
Werd eens toegelicht op een Tupperware party die een vriendin van me bijwoonde. Ik vond het een ware trouvaille en was blij mijn microgolf nu ook hiervoor eens te kunnen aanwenden.
Bron: ah.nl/recepten naar tupperware
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Rijsttaart – recept voor de microgolfoven?
Dit recept is voor 6 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Rijsttaart – recept voor de microgolfoven te maken?
Reken op ongeveer 15 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Rijsttaart – recept voor de microgolfoven?
Rijsttaart – recept voor de microgolfoven hoort bij de Belgische keuken.
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

kan het ook zonder karamelsaus?
425 gr. roomrijst vanille.
@albert => zeer zeer zeer graag gedaan – lots of fun!
Ga ik zeker en vast proberen ,dank voor het eenvoudige recept!!!
Fijn zo – ik kijk er al naar uit en hoop uit het allerdiepste van hart dat ’t jou en je dinner date(s) meer dan smaakt en vele fijne herrinneringen oplevert!
Dankje voor je snelle reactie…ik ga het kopen en probeer het gelijk uit….je hoort nog
@Jeanette Abrahams: Boss = merk van roomrijst. Dit is ook te vinden als huismer van verschillende supermarkten (in België bv Aldit, Lidl,…)
Wat bedoel je met een blik rijst van (Boss) ik ken het niet en is de rijst dan al gaar of moet je die eerst nog voorkoken…het lijkt me lekker en makkelijk om klaar te maken.
Jeannette