Chocolade-conflakes koekjes is een gerecht uit de Hollandse keuken. Je maakt het in ongeveer 10 minuten, genoeg voor 10 personen. Belangrijkste ingrediënten: repen melkchocolade, cornflakes en cakevormpjes.
Chocolade-conflakes koekjes combineert eenvoud met volop smaak. Repen melkchocolade, cornflakes en cakevormpjes: samen vormen ze een smaakvol geheel. Reken op zo'n 10 minuten en je verwent er 10 personen mee. Zin gekregen? Volg de stappen hieronder en zet ‘m op tafel.
Ingrediënten
- 3 repen melkchocolade ( kan ook met witte of puur)
- cornflakes
- cakevormpjes
Bereidingswijze
- Smelt de chocolade in een pan of au bain marie, als de chocolade gesmolten is gooi je de cornflakes er doorheen ( dat kan je gewoon op je eigen gevoel doen hangt er van af hoeveel je erin wilt hebben maar ik zou gewoon uitgaan van het gemiddelde) daarna verdeel je dit over de cakevormpjes. Daarna doe je het in de vriezer of koelkast (vriezer is beter als je het snel klaar wilt hebben als je de tijd hebt kan het ook gewoon in de koelkast) kijk dan zo nu en dan even of de chocolade al gedroogd is. Als deze hard is, zijn de koekjes klaar om op te eten!
Bron: eigen recept
Heb je dit gemaakt?
Laat het weten — het komt in je kooklogboek te staan.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is Chocolade-conflakes koekjes?
Dit recept is voor 10 personen. Met de porties-knop pas je de hoeveelheden eenvoudig aan.
Hoe lang duurt het om Chocolade-conflakes koekjes te maken?
Reken op ongeveer 10 minuten bereidingstijd.
Uit welke keuken komt Chocolade-conflakes koekjes?
Chocolade-conflakes koekjes hoort bij de Hollandse keuken.


Even een tip. De chocolade kan je beter NIET in de vriezer af laten koelen. De kans dat de chocolade dan wit uitslaat is veel groter dan wanneer je in de koelkast laat afkoelen omdat het in de vriezer te snel afkoelt en het temperatuurverschil te groot is. Zou zonde zijn van je werk als je koekjes er niet uitzien omdat ze wit uitslaan. Maar het is wel een lekker recept.:p:p
Ook heerlijk met gesmolten mars of twickers.:p
Wat een eenvoudig -leuk en lekker receptje 😉
Super lekker:p