Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

28 april 2012

anna reageerde op Calamares Fritos, estilo canario (opm)

“Ha die Flavia, Nou, ik heb er van gesmuld hoor!! Ze waren ietsie anders bereid;) De kok van Bora Bora gebuikt geen zout en hij gebruikt grof broodkruim om ze NET wat knapperig te krijgen. Ik zal mijn gemaakte foto…”

Mateo reageerde op Rode wijn-saus

“Lekker, doe ik bij de beenham :):p”

Evy reageerde op Karamel snoepjes

“Hand verbranden hoe krijg je het voor elkaar:o:? Ik ga het nu maken;):)”

renee reageerde op Chips

“Ik ga het nu maken haha.:D”

slaatje reageerde op Bloemkoolcurry (snelle)

“Ik heb nog een halve bloemkool, morgen/overmorgen maar eens maken, het lijkt me heerlijk. Groetjes Gerda :p:p:p”

27 april 2012

niemand reageerde op Hazelnotenschuimtaart gevuld met koffieroom

“3x schuim op elkaar is wel erg veel 2 op elkaar hoort en je kan er nog meer maken ook. je spuit op de 1e de room plaats de 2e schuimplak erop en spuit die netjes af en decoreer hem…”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.