Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

30 maart 2012

Johan reageerde op Marsepein

“Helemaal leuk en goed gedaan. Wat je ermee kunt maken, kijk ook eens op http://www.gortdecoraties.nl/webshop-keuze”

flavia reageerde op PIKA SRANANG (pikante uien uit Suriname)

“Ik zal jouw zijstraatje ook eens proberen. Lijkt me erg lekker over komkommer. Ik hou van komkommers, maar mijn man vindt ze nergens naar smaken. Meestal wok ik ze met bami/nasipasta voor hem. Dus volgende keer jouw idee proberen. Heb…”

apu reageerde op Zabaglione allo rosato

“Oke, bedankt! Ga ik eens proberen, heb er nog nooit van gehoord:):);):p”

Barbara Metz reageerde op PIKA SRANANG (pikante uien uit Suriname)

“Als ik mijn luie-kok-dag heb óf er is haast, dan heb ik een foefje:Ik bewaar altijd het augurken-nat en giet het in een pannetje, doe er Surinaamse sambal erbij, proef of er nog wat zout/suiker erbij moet, verwarm het tot…”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.