Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

12 april 2014

Julia reageerde op Arretje Nof

“Hoe lang en op hoeveel graden moet de cake in de oven? Ik ga hem maken voor de verjaardag van m'n zus”

Addie reageerde op Zalm amuse op lepel

“Fijn dat je van de hapjes hebt genoten, daar doen we het toch voor nietwaar. Kookgroetjes, Addie.”

Nel van Valkenburg. reageerde op Zalm amuse op lepel

“Heerlijke hapjes heb genoten. Nel”

sanne reageerde op Eiersalade

“Leuk en lijkt me lekker, heb het recept nodig voor school.”

11 april 2014

bobby reageerde op Omelet puur natuur

“Dit is echt wat voor m'n vriendin, een leuk idee voor zondagochtend. :)”

derbyke reageerde op Tajine met eend in goed gezelschap ★★★★★

“Heerlijk tajinneke, hier staan nog enkele blikjes van die heerlijke eend die we door jullie hebben leren kennen. Een van dees toch ook nog maar eens eend-gerechtje bereiden ;-)”

10 april 2014

geabruining reageerde op Pastinaakregenboogwortelsoep

“Wat apart dat ze bij jou in de supermarkt waren! Ik had er ook nog nooit van gehoord. Ik zie uit naar jouw recept met deze wortels!!!”

n-a-dine reageerde op Pastinaakregenboogwortelsoep

“Super leuk gister zag ik regenboogwortels in de supermarkt en uiteraard meteen een zak van meegenomen. Binnenkort maar eens wat leuks mee maken en dan heb ik vast nog wel wortels over om dit soepje ook eens te maken. Bedankt…”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.