- Bereidingstijd 60 minuten
- Aantal personen 6
- Keuken Wereldkeuken
Direct naar recept ↓ Beoordeel dit recept ★ Laat een reactie achter ✎
Misschien ook lekker
Deze cranberryspread is simpel om te maken, maar wel super super lekker .
Heerlijk bij de warme maaltijd en zeer zeker ook niet te versmaden op een beschuitje, sneetje knäckebröd of brood of in een kommetje vanille vla.
Door toevoeging van het kaneelstokje krijgt de spread een heerlijk najaarskarakter.
Manlief wilde wel even proeven en schraapte met een pannenlikker de restjes uit de pan , kun je nagaan .Van de gekochte verpakking blijft natuurlijk veel over, maar dat verhuist in porties naar de diepvries, ze zijn immer één jaar "geldig" ..... maar.... of ze dát redden weet ik nog zo net niet .
Ingrediënten
- 1 zoete appel geschild en grof geraspt
- 150 gr verse cranberry's gewassen en uitgelekt
- 100 ml verse sinaasappelsap
- 15 gr suiker
- 1 kaneelstokje
Bereidingswijze
- Breng de cranberry's, geraspte appel, suiker en het kaneelstokje met het ( vers) geperste sinaasappelsap aan de kook.
- Roer even alles goed door en leg het deksel schuin op de pan.
- Laat de spread 30 minuten op een zacht vuurtje inkoken.
- Verwijder het kaneelstokje en prak met een vork of een pureestamper alles even grof door.
- Bewaar eventueel in een schone pot.
Deze cranberryspread is simpel om te maken, maar wel super super lekker .
Heerlijk bij de warme maaltijd en zeer zeker ook niet te versmaden op een beschuitje, sneetje knäckebröd of brood of in een kommetje vanille vla.
Door toevoeging van het kaneelstokje krijgt de spread een heerlijk najaarskarakter.
Manlief wilde wel even proeven en schraapte met een pannenlikker de restjes uit de pan , kun je nagaan .Van de gekochte verpakking blijft natuurlijk veel over, maar dat verhuist in porties naar de diepvries, ze zijn immer één jaar “geldig” ….. maar…. of ze dát redden weet ik nog zo net niet .
Bron: Smulweb
Heb je dit recept gemaakt?
Eén tik, en andere thuiskoks zien dat dit recept werkt. Als lid komt het ook in je kooklogboek.

Nog geen reacties
Heb je dit gemaakt of heb je een vraag? Wees de eerste die reageert.
Heb je dit gemaakt? Je foto komt bij het recept te staan.