karel reageerde op Koolrabi
“Dit is een recept voor koolraap. Niet voor koolrabi. De groene bladerige stengels kan je niet in plakken en reepjes snijden.”
Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.
karel reageerde op Koolrabi
“Dit is een recept voor koolraap. Niet voor koolrabi. De groene bladerige stengels kan je niet in plakken en reepjes snijden.”
derbyke reageerde op Tajine: verdronken eendje
“Verdronken eendje of dronken eendje, verukkelijk tajine gerechtje kan niet anders dan lekker zijn, een dikke tien :);):p”
derbyke reageerde op Salade: pittig en zoet
“Heerlijk, gaat bij mijn favorieten ;)”
anna plaatste een nieuw recept
Tajine: verdronken eendje
5,0★ (4 stemmen) · 11 reacties · van anna (2013)
anna plaatste een nieuw recept
Salade: pittig en zoet
5,0★ (3 stemmen) · 7 reacties · van anna (2013)
derbyke reageerde op Tajine: eendenbouten vanuit Nederland
“Ben benieuwd naar jouw heerlijke creatie van de eendenbouten, hoor het wel kan niet anders dan overheerlijk zijn :);):p”
anna reageerde op Tajine: eendenbouten vanuit Nederland
“De eendenbouten staan nu op, het ruikt al formidabel! En ja, een eigen creatie, zal mij benieuwen! :D;):p”
tommeke plaatste een nieuw recept
Aardappelen met knolselder
van tommeke (2013)
geabruining reageerde op Aardappelpuree met wortelen, witloof en ham
“Tuurlijk; doe ik (bijna) altijd!!! Ik vind het namelijk zelf ook erg leuk om reacties te krijgen op mijn recepten! Fijne avond!!”
tommeke reageerde op Aardappelpuree met wortelen, witloof en ham
“Weet mij te zeggen of je het lekker, lekkerder of niet lekker vond.”
geabruining reageerde op Aardappelpuree met wortelen, witloof en ham
“Lijkt me erg lekker! Dank je wel.:):p:):p”
tommeke reageerde op Kervelsoep
“Laat de soep en pudding zeker smaken, hopelijk is het maar tijdelijk met die maagsonde. Alvast beterschap gewenst.”
tvandenabeele reageerde op Varkensgebraad met kaas en prei
“Supergerecht. We hebben gesmuld :)”
derbyke reageerde op Sweet and Sour van Varkensvlees uit de Slow Cooker
“Manuel, even gaan kijken op google je vind ze in alle maten. http://en.wikipedia.org/wiki/Slow_cooker Groetjes Hilde Kookjij”
Manuel Lopez reageerde op Sweet and Sour van Varkensvlees uit de Slow Cooker
“Wat is een slow-cooker?”
derbyke reageerde op Bananencake
“Een klein beetje tegenslag, maar lees dat de cake toch gesmaakt heeft. Groetjes van ons 3tjtes :);):p”
tvanschalkwijk reageerde op Bananencake
“Ik heb hem dit WE gemaakt. Hetelucht oven op 170. Helaas was de vorm wat te klein voor de hoeveelheid deeg. Hij heeft hier toch zeker 55 min. in de oven gestaan. Maar ik moet zeggen.. erg lekker. Helaas zijn…”
derbyke plaatste een nieuw recept
Dagschotel: duivelse zeeduivel
4,3★ (3 stemmen) · van derbyke (2013)
derbyke reageerde op Bananencake
“Fijn om te horen dat hij heerlijk smaakte. Groetjes van ons 3tjes :);):p”
derbyke plaatste een nieuw recept
Soep in een apart kleurrijk jasje
4,0★ (2 stemmen) · van derbyke (2013)