Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

1 juni 2011

kevin klerkx reageerde op Cheesecake

“Ik ga hem morgen bakken, klinkt erg goed :D”

maria11 reageerde op Romige spaghettisaus

“Dank je Elizabet , daar groei ik van ! Mijn grootste inspiratie haal ik uit het erg veel lezen van recepten en het uitproberen, er blijft altijd wel iets van hangen in je hoofd !”

elisabet reageerde op Romige spaghettisaus

“Bedankt voor recept, ben gek op pasta, een nieuwe soort saus is altijd welkom. Lijkt me heel lekker, ik heb hem op mijn favorieten gezet en ga het zeker van de week proberen. :)”

Tania reageerde op Gevulde rosbief

“Lekker, vanavond uitproberen.”

31 mei 2011

Frans reageerde op Spaanse aardappelsalade

“He Bab, Makkelijk en lekker recept. Zelf nog wat gekruide gehaktballetjes erbij gedaan. We hebben gesmuld.:p:p”

dikkebakker reageerde op Volkoren brood

“Volkorenbloem is misleidend. Bloem van volkorenmeel is uitgezeefd en dus niet van de volle koren.”

menj reageerde op Spaanse aardappelsalade

“Hoi Barbara, Leuk recept wij aten dit regelmatig in Spanje als Tapas met Lomo:p”

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.