Vroem, vroem!!

Lieve Nic,

De Oranje gekte is weer voorbij. Het was een geweldige maand waar we enorm van genoten hebben, nietwaar?

Al blijft het vreemd, die sport. Wanneer een voetballer eindelijk die felbegeerde bal in z’n bezit heeft, weet-ie niet hoe snel hij er weer vanaf moet komen.

Zelf ben ik niet zo’n sporter; misschien liever lui dan moe?

Al is daar sinds kort verandering in gekomen en ben ik voorzichtig begonnen om mijn geliefde sport op te pakken. Rijden op de motorfiets!

Nu zullen er veel mensen zijn die dit niet vinden vallen onder de noemer van sport, mijn mening is toch iets anders.

Aangestoken door zoonlief die sinds kort zijn motorrijbewijs heeft gehaald, kreeg ik de koorts ook weer te pakken.

Maar ja, wat doe je als je al tien jaar niet meer zelf zo’n gevaarte bestuurd hebt? Die fietsen waren ineens wel erg enorm, vond ik van dichtbij.

Op aanraden van de bewuste zoon heb ik met enige terughoudendheid de rijschool gebeld: “Uh, goedemiddag, is het misschien slim om een opfrisles te nemen?”

“Goede beslissing, dinsdag om 14.00 uur?”

Daar stond ik met zweet in m’n handen en klutsende knieën, ik moest er aan geloven. Maar het viel enorm mee en wat was het weer geweldig! Met tranen van geluk reed ik, wat een vrijheid! (Gelukkig zat de instructeur achter mij in z’n volgauto.)

Ik weet dat jij er niets van moet hebben, maar er komt een tijd dat je bij me achterop klimt met een rugzakje gevuld met lekkere ingrediënten voor een picknick onderweg. Of lekkere sandwiches, er zijn daarvoor weer lekkere recepten toegevoegd op KookJij.
Voorlopig ga ik, als mijn motor de restauratie doorstaat, maar eerst zorgen dat ik me weer soepel en gracieus door het verkeer beweeg.

En wie zegt dat motorrijden geen sport is; het is topsport!

Want, oh oh, wat had ik een spierpijn de dag na mijn opfrisles!!

Spreek je snel!

Dikke kus,

Anna.

Categorie: ,

Delen: Pinterest

56 reacties

  1. Lieve mensen,
    Zie het oproepje bij de laatste column, meedoen?
    Groetjes,
    Anna.

  2. Ja, ik weet nu hoe het werkt en wie weet heb ik binnenkort wel een andere foto, want morgenavond maak ik weer een kans.

  3. Zo zie je maar, al doende leert men. Respect hoor, Roza!!
    Je bent in ieder geval een doorzetter!;);)
    Goed weekeinde!
    Groetjes,
    Anna
    KookJij

  4. Wat een taalfouten heb ik gemaakt, maar ik weet nu hoe de grote truc werkt en bedankt hoor Anna. Als het goed is krijg ik binnenkort nog een paar foto’s toegestuurd en hopelijk ben ik dan meer van dichtbij te bezichtigen.

  5. Nou, ik heb nu bovenaan ingelogd en we zullen zien wat er gebeurd. Ik ben dacht ik niet van deze eeuw van de techniek, want ik heb ook geen PC thuis en ook geen digitaal fototoestel. Ik heb thuis ook geen PC, maar werk bij de bieb. Ik heb ook sinds kort een mobiel telefoontje en nog steeds geen DVD-speler, maar nog steeds een video en ga zo maar door.

  6. Wel eerst ingelogd, Roza?

    Groetjes,
    Anna.:p

  7. Ik snap er niets van, want nu was mijn foto er weer niet bij. Het moet net zijn alsof jullie een verschijning hebben gehad, wat moet ik doen dat ik altijd als toetje bij mijn bericht verzonden wordt?

  8. Ja en je kunt er wat zout op doen en wat boter. Ik heb het een keer gegeten in Zuid-Afrika en op Cairo-station. Ik vond het niet om ellenlange brieven over naar huis te schrijven, maar gezond is het wel.

  9. PS ik heb 2 mooie maiskolven, heb jij een suggestie? joop brkhekke zegt, beetje olie erop, roosteren en knabbelen maar. vrnd grt Hans:):)

  10. Roza, aardige vrouw, het is een piepklein plaatje, met jou erop wat verder weg. Moeilijk te onderscheiden, voor zo’n ‘oude man” als ik. Ik moet zeggen, de kleur is erg mooi.
    Je draagt die kleding altijd begrijp ik, zie het wel eens in de super, best zwierig. grt dank Hans:):)

  11. Ik ben er hard aan bezig, maar wie weet is de verrassing des te groter. Zaterdag is hij gemaakt tijdens een fancy fair, dus hij is heel vers!

  12. Hoi beste Roza
    Heb nog niet je foto met Kaftans, komt nog denk ik?
    Hans:):)

  13. Hoi Hans. Wat leuk nog steeds aan het boord. Ik heb gisteren een aantal digitale foto’s gehad en daar heb ik gelijk gebruik van gemaakt, want ik ben als het goed is nu te bezichtigen. Kaftans zijn mijn dagelijkse dracht, een Egyptische ontdekking. Ik was daar helemaal in cognito inclusief hoofddoek wat mij vele voordelen verschafte. Ik heb nu ook mijn tussendemiddaghapje van mijn oma gepubliceerd. Zij wisselde dit meestal af met gebakken aardappelschijfjes met een gebakken uitje. Zij had altijd aardappels van gisteren…. Jij zit nog midden in het boord las ik, maar het was een geweldige keuze, want je krijgt nog immer reacties van de vrouwen.
    Groetjes Roza.

  14. Hoi Roza
    Ik weet het niet, toen ik weer 2 kg bij de slager ophaalde, tbv Slaatje ,was ze zo vrij om mij te vertellen dat ze diezelfde dag op vak ging. Ik was in de veronderstelling dat ik het haar zou opsturen, Met allerlei kunst en vlieg werk, zelf geen vriescapaciteit, heb ik het kunnen onderbrengen bij mn dochter. Als Sl terugkomt, kan ik haar toch verrassen en kan ze haar uierboord bakken. Vandaag ben ik begonnen om uit wijn de alcohol te halen, met een water destillateur. Geen probleem met accijns denk ik, heb ik al betaald. De eerste resultaten zijn succesvol, percentage 70%. Heb wat aroma’s gekocht, zie wel. De smaak van het pure is goed, alleen erg sterk.Heb alleen wat advies nodig wat ik met het ingekookte, alcohol- vrije moet doen. mvg Hans
    PS wat ik vroeger op school heb geleerd is dat je nooit verder komt dan 70%, omdat het een azeotroop is. Je moet eerst pure alcohol toevoegen, om verder te komen, maar wie wil dat, dit is OK.:):)

  15. Ik wilde graag weten, wat is the topic today uierboord of is er iets anders in de belangstelling?

  16. En weer een nieuwe, vers van de pers;);););)

  17. Je bent ook zo’n ‘vredestichter’, dank, groet Hans de Vos:):):)

  18. Hans ik begrijp best dat het een grapje was, zo ook van mijn kant. En Anna ga vooral zo door, et maakt nog al wat los, zo zie je maar.
    Fijn weekend allemaal. :p:p:p:p

  19. Hans, ik durf het niet aan met dat uierboord, want ik ken het niet en dat weet je. Ik begrijp dat het erg confusing werd met die Russische kwast van je voor de andere dames, maar het was wel leuk!
    Doe in ieder geval rustig aan, want zo te horen ben je nog wat in de lappenmand met je verstuikte voet.

Reacties zijn gesloten.

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.