anna reageerde op Altijd lekkere tonijnsalade
“Een heerlijke salade met deze warmte! :-)”
Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.
anna reageerde op Altijd lekkere tonijnsalade
“Een heerlijke salade met deze warmte! :-)”
HarryLohr reageerde op Omelet met bloemkool, boontjes, tomaat en spekjes
“Smaakt ook erg goed :)”
HarryLohr reageerde op Altijd lekkere tonijnsalade
“Dit ziet er wel heel erg lekker uit! Deze gaan we binnenkort maar eens maken denk ik!”
derbyke reageerde op Groentenbordje met grijs garnalen en Faux Gras
“Hallo Leny, een alternatief voor foie gras groetjes Hilde”
leny3 reageerde op Groentenbordje met grijs garnalen en Faux Gras
“Hallo, het lijkt mij een lekker recept maar wat is faux gras, nooit van gehoort. grt leny”
Nadine reageerde op Dé zomer drankjes van 2015
“Leuke zomerdrankjes! Komt de komende dagen goed van pas!”
HarryLohr reageerde op Maaltijd salade
“Heerlijk als maaltijd salade. De mayonaise zou ik vervangen door eigen gemaakte :) Daar de smaak dan nog beter wordt! Maar super recept. Deze staat voor binnenkort op het menu.”
HarryLohr reageerde op Best Backyard Burger ★★★★★
“Lijkt mij heerlijk! Ik ga deze binnenkort eens proberen!”
anna reageerde op Omelet met bloemkool, boontjes, tomaat en spekjes
“Klinkt goed, Harry! :-)”
rhg64 reageerde op Best Backyard Burger ★
“Het was heerlijk, thanks!”
Henny reageerde op Madame Jeanette sambal
“Het fruiten van alle ingredienten is sowieso vele malen lekkerder. Wanneer je als de sambal klaar is de hele boel goed laat doorkoken en dan flink wat suiker erbij doet word de sambal nog lekkerder en veel karakteristieker van smaak,…”
rhg64 reageerde op Best Backyard Burger ★
“Vanavond eens proberen! :-)”
derbyke reageerde op Hapje voor de gasten: gerookte zalm met een mosterd-dille sausje op een bedje van fijn gesneden rucola
“Hallo Chris, je kan hem kant en klaar kopen. Zal een van deze dagen het recept posten, 2 soeplepels mosterd van goed kwaliteit, 1 soeplepel vloeibare honing, een scheut olijfolie of zonnebloemolie, een scheut witte wijn azijn, peper, grof zeezout,…”
inged reageerde op Wok met biefstuk en groenten
“Bedankt voor de reactie. Je ziet het moet niet altijd ingewikkeld zijn om lekker te zijn. Groetjes Inge”
Chris Verhuyck reageerde op Hapje voor de gasten: gerookte zalm met een mosterd-dille sausje op een bedje van fijn gesneden rucola
“Hoe maak je dat mosterd dillesausje ? Graag wat tips , waarvoor dank ! Met vriendelijke groeten , Chris Verhuyck”
franceschini reageerde op Maaltijd salade
“Het lijkt me erg lekker maar ik moet het natuurlijk nog maken. Ik heb het net uitgeprint!”
Bert reageerde op Wok met biefstuk en groenten
“Lekker”
derbyke reageerde op Dagschotel: gepaneerde kabeljauw met groentjes en opgebakken krieltjes in schil
“Super laat het jullie smaken, groetjes Hilde”
derbyke reageerde op Maaltijd salade
“Das ne hele boterham voor vier personen, grote eters veronderstel ik maar een smakelijk recept Monique ;-)”
headdamage reageerde op Dagschotel: gepaneerde kabeljauw met groentjes en opgebakken krieltjes in schil ★★★★
“Super lekker snel en gezond mijn vrouw voor de lijn geen aardappels maar voor mij erg lekker (met krieltjes) Dankje wel!!!”