Community

Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.

21 maart 2012

anna reageerde op Runderstoofvlees (Curaçao) (Karni stobá di Mai) ★★★★★

“Getverderrie, wat was dit heerlijk zeg!:D:D Ik heb maar 1 advies: maak meer!!! We hebben genoten van dit heerlijke gerecht, gelukkig nog een beetje over voor morgen;);):D:D”

anna reageerde op Runderstoofvlees (Curaçao) (Karni stobá di Mai) ★★★★★

“Nou, af en toe even tussendoor husselen en proeven...het beloofd wat!:D Nee, ik heb het nu eerst maar in m'n gietijzeren braadpan gemaakt. Volgende week weer eens een lamsgerecht in de Tajine maken, ook heerlijk;:D:p”

anna reageerde op Runderstoofvlees (Curaçao) (Karni stobá di Mai) ★★★★★

“Ben heel benieuwd! Bij gebrek aan pittig zuur heb ik bij m'n zelfgemaakte atjar wat kleingesneden pepertjes (in het zuur) gevoegd.;);) Nog even wat leverworst in het zuur doen en dan was het even genoeg keukentalent voor vandaag, haha! Alleen…”

p reageerde op Marsepein

“He, ik weet niet waar je amandel extract moet kopen! Waar kan je het kopen of moet je het ergens bestellen???”

Van Hecke Jenny reageerde op Polentataart

“Het recept nog eens "goed" gelezen !!! Dus de pijnboompitten meebakken.”

anna reageerde op Gefrituurde camembert

“Jammer dan voor jou, zal wel wat magere yoghurt meebrengen en wat crackers, komt goed!:p:p:p”

20 maart 2012

Ouder →

Inhoud melden

Klopt er iets niet, of staat hier iets dat er niet hoort? Vertel ons wat er mis is. Een mens leest je melding en je krijgt bericht over wat we ermee doen.