Sjoerd reageerde op Courgettekoekjes
“LET OP: Dit recept vind ik (en de pan!) te 'nat': ik zou zeker geen melk toevoegen! Na het raspen van courgette en uit een snuifje zout over de geraspte groente in een vergiet uitstrooien en zeker een half uur…”
Dit gebeurt er op KookJij: verse reacties, nieuwe recepten en foto's uit echte keukens. Praat mee door te reageren op een recept, of deel je eigen recept.
Sjoerd reageerde op Courgettekoekjes
“LET OP: Dit recept vind ik (en de pan!) te 'nat': ik zou zeker geen melk toevoegen! Na het raspen van courgette en uit een snuifje zout over de geraspte groente in een vergiet uitstrooien en zeker een half uur…”
fijnproever reageerde op Mascarponecake met pruimensaus
“En laat maar weten hoe het gesmaakt heeft;):):)”
beertje36 reageerde op Mascarponecake met pruimensaus
“Lijkt me wel de moeite om eens een keer te maken :D:D”
anna reageerde op Confituur: de vier musketiers
“Klokje staat leuk!;) Lekker weer hoor. De braam gaat heel goed, dus dat worden ook weer heerlijke potten jam:D”
derbyke reageerde op Tajine: kippenboutjes in rode wijn met een waaier van paddenstoelen
“Graag gedaan Mia :);):p”
Opa Henny reageerde op Eten na keelkanker?
“Ik heb een tijd alles geheel gepureerd gedronken (dwz alles gepureerd en met water verdunt) en dat gedronken. Dus of het nu warm eten of brood is alles pureren. Veel succes en sterkte.”
opa-henny reageerde op Bananentaart met limoen
“Beste sascha, in je recept schrijf je dat er 3 dl (300 gram) water bij het deeg moet, ik denk zelf dat er 3 cl (30 gr) water bij moet om een spoel deeg te krijgen. ipv een vloeibaar deeg…”
mia7 reageerde op Tajine: kippenboutjes in rode wijn met een waaier van paddenstoelen
“Dit ziet er heerlijk uit en dan uit de tajine. Ik sla het op en zie dan wel wanneer ik het maak.:p:p:p Dank je wel Derbyke.”
anna reageerde op Hollandse roerbak schotel
“Dat kan ook, Jerusha, zelf zou ik eerder kiezen voor spitskool. Groetjes, Anna. KookJij.”
derbyke reageerde op Hollandse roerbak schotel
“Hallo Jerusha, waarom niet zelfs met rode kool denk ik dat het heerlijk moet zijn. Groetjes van ons 3tjes :);):p”
anna reageerde op Tajine: kippenboutjes in rode wijn met een waaier van paddenstoelen
“;);):D:D”
derbyke reageerde op Tandoori Kruiden cq Marinade
“Mia we zijn er om elkaar te helpen :);):p”
Jerusha reageerde op Hollandse roerbak schotel
“Kan het ook met witte kool, groen kan ik niet vinden:)”
derbyke reageerde op Tajine: kippenboutjes in rode wijn met een waaier van paddenstoelen
“Haha, dank je de tajine is hier beroemd en berucht. Vind het ook dat Flavia haar tajine maar vlug van de zolder haalt ;):);):p:D”
slaatje reageerde op Pindasaus op mijn Eigenwijze
“Je kunt het zo pittig maken als je wilt, ook wij houden daarvan. :p:p:p”
Jerusha reageerde op Hollandse roerbak schotel
“Cool ik ga het proberen :p:):)”
Dorry reageerde op Eiermie met Sesamdressing
“Mmm lijkt bewerkelijk maar zooo lekker.”
mia7 reageerde op Tandoori Kruiden cq Marinade
“Dank je wel Chefkok Derbyke:)Ik ben benieuwd naar de smaak. Heel erg bedankt voor het zoeken :) Jan, jij bedankt voor het recept :):p Aan beiden de vriendelijke groetjes :)”
anna reageerde op Kip met bruine champignons en pilafrijst
“Prachtvol!! :D:D;)”
anna reageerde op Tajine: kippenboutjes in rode wijn met een waaier van paddenstoelen
“Wederom een dikke 10!! Flavia moet ook maar eens aan de bak, met haar tajine;);):p:p”