RECEPTEN
COLUMN
BLOG
HOME
LEDEN
TOEVOEGEN RECEPT ZOEKEN RANGLIJST
GebruikersnaamWachtwoord
Registeren
RECEPTEN
BBQ & GRILLEN
BIJGERECHTEN
BROOD
DIEET & SLANK
DRANKEN
EXOTISCH
FAIRFOOD
HAPJES
HOOFDGERECHTEN
IJS
KINDEREN
MAKKELIJK & SNEL
NAGERECHTEN
ONTBIJT & LUNCH
SAUZEN & DRESSINGS
SNACKS
SOEPEN
SPECIALE GELEGENHEDEN
TAARTEN, GEBAK & IJS
VERGETEN GROENTEN
VOORGERECHTEN
KOOKVIDEO'S
HERKOMST
GEBRUIKERS
RECEPT ZOEKEN

KOUD WARM
Reacties op dit recept volgenPrint dit receptSMS de ingrediënten naar je mobiele telefoonEmail dit recept naar een vriend of vriendin Voeg dit recept toe aan mijn favorieten
Gevulde champignons Shoarma style

Bereidingstijd: 30 minuten
Personen: 8 5 1
In te vriezen: Nee
Herkomst: Nederland
Categorie: Snacks - Warm
Hapjes - Warm
Recept is van: Joke Wiggers
Ingrediënten
ca. 250 gr. gehaktgehakt
shoarmakruiden
ca. 150 gr. (Italiaanse) wokgroenten
sjalotjeSjalot
drie tenen knoflookKnoflook
8 reuze champignonsChampignon
zoutZout en peperPeper naar smaak
olijfolieOlijfolie
geraspte oude kaasKaas
Recept: Gevulde champignons Shoarma style
Benodigdheden
wokpan, ovenschotel
Probeer ook eens
Sarma gevulde koolrolletjes
Gevulde kastanjechampignons met Boursin
Gevulde tomaat kinderontbijt)
Vakantie : gevulde witte paprika
Gevulde cakejes
Bereiding
Snij de sjalotten en knoflook fijn, breek de stelen van de champignons en snijd ze in kleine stukjes, maak de hoedjes van de champignons schoon met een borsteltje of stuk keukenpapier.
Bak het gehakt rul in de wok en kruid ze met de shoarmakruiden (naar smaak), haal het gehakt eruit en bak op een middelmatig vuur de uien, champignonsteeltjes en knoflook (fijngesneden).
Zet het vuur weer op maximum en doe het gekruide gehakt terug in de wok samen met de wokgroenten.
Wok het geheel ca. 5 min. door en gooi de massa regelmatig om in de wok (met een spatel mag ook).
Verwarm ondertussen de oven voor op 200°C.
Smeer een ovenschotel in met een beetje olijfolie.
Zet de champignonhoedjes met de bolle kant in de schotel en vul deze met het gehaktmengsel. Druk met de bolle kant van de lepel het mengsel goed aan in het hoedje. Strooi er de geraspte kaas over en zet ze in de oven voor ca. 20 min.
Lekker als amuse of als hapje. Maar kan zeker ook als bijgerecht.

Dit recept is toegevoegd op: 17-09 2010

Mijn kookverhaal
Heb ik weer! Dit recept kwam "per ongeluk". Ik had reuze champignons gekocht (in de reclame) en zou wel zien wat ik ervan ging maken (Ben gek op champignons).
De vorige dag had ik shoarma gemaakt van gehakt en er stond nog een restje in de koelkast....ik dacht, hmmmm...dat kon best eens lekker zijn in de champignons!! Dus zodoende heb ik het klaar gemaakt. En ik vond het lekkerrrrrr...:-).
Daarom moest ik ook even gokken wat betreft de hoeveelheden van de ingrediënten voor de gehaktshoarma. Ik heb er wel Italiaanse wokgroenten voor gebruikt maar zou zeker ook lekker zijn met Chineese wokgroenten. Maar vooral de typische shoarma smaak met de champignons vond ik super!.
Opmerking

Bron: CreaGrietje :-)
Stem of voeg toe op
Plaats dit recept op eKudos Plaats dit recept op MSN Plaats dit recept op Twitter Voeg onze Gadget toe op je iGoogle Voeg onze widget toe op je Hyves Voeg de KookJij iPhone/iPod app toe aan je iPhone/iPod Bekijk de nieuwste recepten via RSS Mail dit recept naar een vriend of kennis Voeg dit recept toe aan mijn favorieten SMS de ingrediënten naar je mobiele telefoon
Reacties
Er zijn nog geen reacties gegeven
Reageer op dit recept
Naam:
Email:
Nieuwste recepten ontvangen
Aanmelden op de nieuwsbrief
Klik hier om een profiel foto toe te voegen.
Meld u aan voor een nieuwsbrief
Email Adres:
  • Nieuwe Recepten
  • Nieuwsbrief