Ingrediënten ontvangen per SMS? Handig als je boodschappen gaat doen! SMS INFO RECEPT 55255 naar 3010 0,35 cent p.o.b. maximaal 2 bericht(en)
Benodigdheden
ruime pan, koekenpan
Bereiding 1 Kook de spaghetti volgens verpakking beetgaar in licht gezouten water 2 Verhit in tussen de olijfolie in een grote koekenpan op half hoog vuur 3 Doe hierin de knoflookplakjes, chilipoeder en ansjovis erin. Fruit deze al roerent 2 min. tot dat ze gaan kleuren 4 Doe de BIMI er bij en roerbak deze een paar min. tot dat deze net is geslonken. 5 giet de pasta af zodra de beetgaar is. Doe de pasta in de koekenpan en schep hem rustig door de groente
Mijn kookverhaal BIMI is een broccoli soort dat qua smaak tussen broccolie en Chineese kool is maar echter één voordeel het is wat milder van smaak.