RECEPTEN
COLUMN
BLOG
HOME
LEDEN
TOEVOEGEN RECEPT ZOEKEN RANGLIJST
GebruikersnaamWachtwoord
Registeren
RECEPTEN
BBQ & GRILLEN
BIJGERECHTEN
BROOD
DIEET & SLANK
DRANKEN
EXOTISCH
FAIRFOOD
HAPJES
HOOFDGERECHTEN
IJS
KINDEREN
MAKKELIJK & SNEL
NAGERECHTEN
ONTBIJT & LUNCH
SAUZEN & DRESSINGS
SNACKS
SOEPEN
SPECIALE GELEGENHEDEN
TAARTEN, GEBAK & IJS
VERGETEN GROENTEN
VOORGERECHTEN
KOOKVIDEO'S
HERKOMST
GEBRUIKERS
RECEPT ZOEKEN

KOUD WARM
Reacties op dit recept volgenPrint dit receptSMS de ingrediënten naar je mobiele telefoonEmail dit recept naar een vriend of vriendin Voeg dit recept toe aan mijn favorieten
Groenterollade met geitenkaas

Bereidingstijd: 30 minuten
Personen: 12 5 1
Herkomst: Belgie
Categorie: Voorgerechten - Koud
Recept is van: Gast
Ingrediënten
1 courgetteCourgette
1/2 aubergine
1 grote aardappelAardappel
2 rode paprika'sPaprika
2 gele paprika'sPaprika
100g mozzarellaMozzarella
100g zachte geitenkaas (buche)
Enkele blaadjes basilicumBasilicum
Rucola
OlijfolieOlijfolie
Balsamicoazijn
Grof zeezoutZeezout
Zwarte peperPeper
Recept: Groenterollade met geitenkaas
Benodigdheden
Bakplaat
Bakpapier
Probeer ook eens
Geitenkaas met Truffel Amuse
Quiche met spinazie en geitenkaas
Salade van kropsla peer en geitenkaas
Geitenkaasmousse met drie vruchten
Pittige wortelsoep met geitenkaas
Bereiding
1. Snij de aardappel in flinterdunne plakjes. Schik ze dakpansgewijs op een bakplaat, bekleed met een vel bakpapier. Besprenkel ze met een beetje olijfolie en zet ze 10 minuten in de oven, op 180°C.
Snij de aubergine en de courgette in plakjes en schik ze zo naar de aardappelen, dat ze elkaar wat overlappen. Besprenkel ze met olijfolie, kruid met peper en zet weer 10 minuten in de oven (maar laat ze niet krokant worden).
2. Rooster de paprika's in een gasvlam of in een oven van 210°C. Dek ze af en zet ze 10 minuten aan de kant. Pel ze, snij ze in vieren en verwijder de zaadjes. Leg de kwarten op de aubergines.
3. Snij de mozzarella en de geitenkaas in lange plakken. Leg ze op de paprika. Kruid flink met zeezout en zwarte peper. Leg er het basilicum ove. Leg alles mét het bakpapier op een groot vel plasticfolie.
Gebruik het papier om een rol te maken en verpak die dan strak in de folie. Draai de uiteinden stevig dicht. Laat een uur opstijven in de koelkast.
4. Snij met een zaagmes plakken van 3 cm dik. Verwijder folie en bakpapier (eventueel met behulp van een schaar).
5. Verhit wat olijfolie in een pan en bak de plakken aan beide kanten kort. Zet nog even in een warme oven. Serveer met rucola, olijfolie en enkele druppels balsamicoazijn.

Dit recept is toegevoegd op: 05-04 2007

Opmerking

Bron: Libelle
Stem of voeg toe op
Plaats dit recept op eKudos Plaats dit recept op MSN Plaats dit recept op Twitter Voeg onze Gadget toe op je iGoogle Voeg onze widget toe op je Hyves Voeg de KookJij iPhone/iPod app toe aan je iPhone/iPod Bekijk de nieuwste recepten via RSS Mail dit recept naar een vriend of kennis Voeg dit recept toe aan mijn favorieten SMS de ingrediënten naar je mobiele telefoon
Reacties
Er zijn nog geen reacties gegeven
Reageer op dit recept
Naam:
Email:
Nieuwste recepten ontvangen
Aanmelden op de nieuwsbrief
Klik hier om een profiel foto toe te voegen.
Meld u aan voor een nieuwsbrief
Email Adres:
  • Nieuwe Recepten
  • Nieuwsbrief